مریم پالیزبان
امروز 15 مهر همزمان با سالروز تولد سهراب سپهری، مریم پالیزبان و رضا کرم رضایی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 15 مهر

مهر اولین ماه پادشاه فصل ها پاییز به نیمه رسید و تا چشم برهم بزنیم به پایان میرسد. امروز 15 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 15 مهر آشنا میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 15 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 15 مهرند

سهراب سپهری

سهراب سپهری شاعر معاصر کشورمان که تبحری هم در نقاشی داشت 15 مهر 1307 در کاشان متولد شد.

سهراب سپهری

سهراب سپهری از برجسته ترین شاعران معاصر کشورمان است که اشعارش به زبان های مختلف ترجمه شد و تبحر او در نقاشی مورد توجه همگان بود و تابلوهای او بالاترین قیمت در نقاشی های مدرن را داشت.

مریم پالیزبان

مریم پالیزبان بازیگر سینما و تئاتر کشورمان 15 مهر 1360 در ارومیه متولد شد.

مریم پالیزبان

مریم پالیزبان با فیلم نفس عمیق به دنیای سینما راه یافت و بازی او در این فیلم مورد تحسین اهالی هنر قرار گرفت و بازی او در فیلم لانتوری با گریمی متفاوت از او چهره شناخته شده تری ساخت.

رضا کرم رضایی

رضا کرم رضایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 15 مهر 1316 در کرمانشاه متولد شد.

رضا کرم رضایی

رضا کرم رضایی حدود 50 سال از عمرش را در راه بازیگری و تحصیل در دنیای هنر گذاشت و در سریال هایی چون معصومیت از دست رفته، مسافر ری، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام، امام علی، سربداران و ... جلوی دوربین رفت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 مهر+ عکس

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی