هستی مهدوی
امروز 21 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 آذر

روزهای آذر یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنیم زمستان از راه میرسد. امروز 21 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 21 آذر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 21 آذرند

هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 آذر1370 در ملایر متولد شد.

هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر با بازی در سریال هایی چون جراحت و مادرانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و در فیلم هایی چون سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو و کمدی انسانی ایفای نقش کرد.

بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 آذر 1361 در تهران متولد شد.

بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز برای اولین بار در فیلم سینمایی نسکافه داغ داغ جلوی دوربین رفت و بازی در سریال راه بی پایان از او چهره شناخته شده تری میان مخاطبان تلویزیون ساخت. سریال ماه و پلنگ و شکوه یک زندگی باعث محبوبیت بیشتر او میان هوادارانش شد.

احمد شاملو

احمد شاملو شاعر معاصر کشورمان 21 آذر 1304 در تهران متولد شد.

احمد شاملو

احمد شاملو یکی از شاعران کشورمان بود که با نوآوری در شعر فارسی و سرودن اشعار سپید به شهرت بیشتری دست یافت و نامه های احمد شاملو به همسرش آیدا یکی از معروف ترین بخش های آثار شاملو است.

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 21 آذر هستند؟!+عکس

4.344
این مطلب مفید بود ؟386
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی