هوتن شکیبا
امروز 24 خرداد همزمان با سالروز تولد نیلوفر خوش خلق، کیوان محمودنژاد و هوتن شکیبا از بازیگران مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

سالروز تولد هنرمندان مشهور ایرانی در 24 خرداد

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که دانستن جزئیاتی از زندگی هنرمندان و چهره های مشهور برایتان جذاب است بهتر است ادامه این مطلب از سری مطالب چهره های نمناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از بازیگران مطرح ایرانی متولد 24 خرداد آشنا میکنیم.

نیلوفر خوش خلق

نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 24 خرداد 1351 در آبادان متولد شد.

نیلوفر خوش خلق

نیلوفر خوش خلق همسر امین حیایی است و برای اولین بار در سریال روزگار جوانی ایفای نقش کرد و بعد از آن کلاه پهلوی ، خوب بد زشت و نفس گرم را بازی کرد و دایره زنگی یکی از معروف ترین کارهای سینمایی اوست.

کیوان محمودنژاد

کیوان محمودنژاد بازیگر کشورمان 24 خرداد 1357 در تهران متولد شد.

کیوان محمودنژاد

کیوان محمودنژاد عضو انجمن بازیگران خانه تئاتر ایران است و در سریال هایی چون کیمیای خاک، قلب، نرگس، کلانتز، تصمیم نهایی و ماجراهای خانه شماره 13 ایفای نقش کرده است.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان 24 خرداد 1363 در سنندج متولد شد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا را اغلب مخاطبان تلویزیون با نقش حبیب در سریال لیسانسه ها می شناسند. این بازیگر جوان که از دل تئاتر سر برآورد یکی از چهره های موفق سینما و تلویزیون است که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 24 خرداد + عکس

4.539
این مطلب مفید بود ؟354
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی