حامد بهداد
امروز 26 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 26 آبان متولد یا درگذشتند

روزهای آبان یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بگذاریم آذر سومین ماه پاییز هم از راه می رسد. آبان دومین ماه پاییز همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی بود که تا به امروز به معرفی آنها پرداختیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 26 آبان هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 26 آبان 1352 در مشهد متولد شد.

حامد بهداد

حامد بهداد تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی بازیگری ادامه داد. این هنرمند توسط رامبد جوان به همایون اسعدیان برای فیلم آخر بازی معرفی شد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت و چندین جایزه داخلی و خارجی را کسب کرد.

نیکو خردمند

نیکو خردمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 19 ابان 1311 متولد شد و 26 آبان 1388 در تهران درگذشت.

نیکو خردمند

نیکو خردمند خواهر آهو خردمند بازیگر کشورمان، فعالیت هنری را از سال 1337 با گویندگی رادیو آغاز کرد و در سال 69 برای اولین بار در سینما جلوی دوربین رفت و اثر ماندگاری چون دزدان مادربزرگ را در کارنامه هنری اش دارد.

رحیم معینی کرمانشاهی

رحیم معینی کرمانشاهی نقاش، نویسنده، روزنامه نگار و شاعر کشورمان سال 1301 متولد شد و 26 آبان 1394 در تهران درگذشت.

رحیم معینی کرمانشاهی

رحیم معینی کرمانشاهی از سال 1320 نقاشی را آغاز کرد و تابلوهای ماندگار زیادی خلق کرد. عجب صبری خدا دارد یکی از ماندگارترین آثار رحیم معینی کرمانشاهی است.

چهره های مشهور ایرانی که در 26 آبان متولد شدند و درگذشتند+عکس

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی