نگین معتضدی
امروز 3 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که متولد 3 مهر هستند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سومین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 3 مهر همزمان با سالروز تولد افرد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد این روز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در سومین روز مهرماه به دنیا آمده اند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

حبیب الهیاری

حبیب الهیاری تهیه کننده و بازیگر کشورمان 3 مهر 1325 در ابهر متولد شد.

حبیب الهیاری

حبیب الهیاری از سال 1351 وارد حرفه بازیگری شد و در فیلم هایی چون سفر به چزابه، عروسی مهتاب، فرار بزرگ، سرزمین آرزوها و دختری با کفش های کتانی به عنوان بازیگر حضور داشت.

فردوس کاویانی

فردوس کاویانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان 3 مهر 1320 در کرمان متولد شد.

فردوس کاویانی

فردوس کاویانی بازی در تئاتر را از سال 1340 آغاز کرد و از معروف ترین سریال های او میتوان به همسران و آژانس دوستی اشاره کرد.

حسین ترابی

حسین ترابی کارگردان و مستندساز ایرانی 3 مهر 1315 در سبزوار متولد شد.

حسین ترابی

حسین ترابی فیلمسازی را از سال 49 آغاز کرد و یکی از ماندگارترین آثار او فیلم مستند برای آزادی است که به عنوان یکی از ده فیلم مستندی که دنیا را تکان داد شناخته شد.

نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 3 مهر 1364 در کرمانشاه متولد شد.

نگین معتضدی

نگین معتضدی با بازی در سریال ویلای من شناخته شد و پس از آن به بازی در سریال هایی چون شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد، کوبار، گذر از رنج ها و خوش و بش پرداخت.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 3 مهر + عکس

431
این مطلب مفید بود ؟256
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی