همایون شجریان
در این مطلب از چهره های نمناک شما را با بیوگرافی کوتاهی از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی متولد 31 اردیبهشت آشنا میکنیم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 31 اردیبهشت

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روز از اردیبهشت ماه رسیدیم. اردیبشهت دومین ماه بهار هم با همه زیبایی هایش به پایان رسید و سومین ماه بهار از راه میرسد. اگر از طرفداران هنرمندان و چهره های کشور هستید و دوست دارید درباره تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی بیشتر بدانید بهتر است این مطالب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

امروز 31 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 31 اردیبهشتند

همایون شجریان

همایون شجریان خواننده موسیقی سنتی و فرزند محمدرضا شجریان استاد موسیقی سنتی کشورمان 31 اردیبهشت 1354 در تهران متولد شد.

همایون شجریان

همایون شجریان در خانواده ای سرشار از موسیقی متولد شد و از همان کودکی به همراه پدر در محفل های موسیقی حضور داشت. این هنرمند اولین آلبوم رسمی خود را در سال 82 منتشر کرد.

مرتضی احمدی هرندی

مرتضی احمدی هرندی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان 31 اردیبهشت 1345 در اصفهان متولد شد.

مرتضی احمدی هرندی

مرتضی احمدی پس از بازیگری و کارگردانی چند نمایش و ساخت چند فیلم کوتاه از سال 1366 با ورود به دانشکده صدا و سیما فعالیت خود را بصورت حرفه ای در ساخت سریال و فیلمهای سینمایی آغاز کرد و فیلم سینمایی بدون اجازه جدیدترین ساخته سینمایی او محسوب میشود.

تاریخ تولد همایون شجریان چه روزی هست؟

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی