دختر بچه معلول
دختر بچه 6 ساله معلولی در شب شروع به گریه کردن کرد و مادرش وقتی دید نمی تواند او را ساکت کند و فقط باعث بیشتر شدن گریه اش می شود کار وحشتناکی را با او انجام داد.

لب های دختر بچه معلول 6 ساله ای که توسط مادرش خورده شد

معلول جسمی به فردی گفته می شود که به دلیل فلج عضوی از بدن قادر به کنترل خود نمی باشد و یا از انجام دادن کارهای عادی روزانه قاصر هستند و علت اصلی آن اغلب مادرزادی می باشد که در ژنتیک جنین تاثیر می گذارد و بعد از تولد علائم ظاهر می شوند و تا پایان عمر با آنها همراه می باشد.

مادر سنگدل

کار وحشتناک مادر بد ذات با دختر بچه معلول و مظلومش!

به همین دلیل این افراد دارای روحیه ای حساس و شکستنی هستند و نباید با آنها بد رفتاری کرد و باید به آنها روحیه داد!آنها شاید با دیدن افراد کنارشان حسرت سالم ماندن بخورند و با این وجود نباید به آنها سخت گرفت و باید در نهایت رفتار عاطفانه و دوستانه با آنها صحبت کرد. اما در طی اتفاق دردناک و دلخراشی یک دختر بچه 6 ساله معلول لب هایش را از دست داد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مادر بدجنس

دختر بچه معلولی که توسط مادر بی رحمش آسیبی جدی دید

اتفاقی وحشتناک برای دختر بچه معلول

در سال 2015 میلادی،زمانیکه دختر بچه معلولی به نام "کاتیا اسپسیوتسوا" تنها 6 سال سن داشت توسط مادرش به نام "لودمیلا" 33 ساله در شهر "رودا" واقع در کشور روسیه، اتفاق دردناک و دلخراشی را تجربه کرد.کاتیا 6 ساله متاسفانه دچار فلج مغزی می باشد و به همین دلیل شب ها در هنگام خواب گریه می کرد و به طبع مادرش نیز از خواب بیدار می شد.

لب کنده شده

لب های کنده شده دختر بچه معلول

در یکی از این شب ها لودمیلا از گریه های شدید کاتیا به شدت عصبی می شود و به اتاق او می آید و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد و این تنها باعث بیشتر شدن گریه های کاتیا شد و در نهایت متاسفانه مادر دل سنگ لب های دخترش را به دندان گرفت و آنها را از جایشان کند.

کار زشت مادر با دخترش

دختر بچه که بخاطر گریه شبانه لب هایش را از دست داد

لب های کنده شده دختر بچه معلول

با این وجود این در حالی بود که کاتیا به مدت چندین روز در خانه بود و هیچ دارویی به او داده نمی شد و در نهایت مادرش با آمبولانس تماس گرفت و کاتیا را به بیمارستان منتقل کرد.

بعد از آنکه کاتیا به بیمارستان منتقل شد، پزشکان فورا به درمان کاتیا پرداختند و حتی یکی از دکتر ها نیز گفت که مادر کاتیا حتی برای جدا کردن بینی کاتیا تلاش کرده بود و اما خوشبختانه موفق به انجام این عمل وحشیانه نشده بود.همچنین آثار ضرب و شتم و کبودی های زیادی بر روی بدن کاتیا بود.

مادرخوانده دخترک

دختر بچه معلول و مادر خوانده جدیدش

با این وجود کاتیا 6 ساله،1 سال جهت درمان در بیمارستان بستری بود و در این یک سال پزشکان متوجه شدند که این دختر بچه 6 ساله از بیماری های زیادی رنج می برد.

همچنین مادر سنگ دل کاتیا به مدت 4 سال زندان محکوم شد و اینک دختر بچه این داستان،9 سال دارد و با مادر جدیدش به نام "آنا ماکاوفا بسپالوفا" زندگی می کند.

کار وحشتناک مادر بد ذات با دختر بچه معلول و مظلومش! + عکس

3.429
این مطلب مفید بود ؟209
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : معلول
وبگردی