هیئت علی پروین

بازیکنان قدیم و جدید پرسپولیس در هیئت علی پروین در لواسان

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1397کد مطلب : 71616زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیکنان سابق و فعلی پرسپولیس ماه محرم امسال نیز به ماننده سال های گذشته در هیئت علی پروین حضور یافتند و به عزاداری پرداختند.

 بازیکان پرسپولیس در هیئت علی پروین

مدال:طبق رسم و رسوم هر ساله سلطان فوتبال ایران که در منزلش هیات عزاداری و سوگواری برگزار می کند امسال نیز پرسپولیسی ها بسیاری به هیات علی پروین رفته اند تا در آن جا به سوگواری بپردازند. در این مراسم پیشکسوتان پرسپولیس و فوتبالیست های جوان نیز حضور داشتند. علی پروین در این مراسم با کمال کامیابی نیا بازیکن مطرح تیم پرسپولیس صحبت کرد و توصیه های به وی کرد. در ادامه تصاویری از پرسپولیسی ها را در هیات عزاداری علی پروین مشاهده می کنید. 

هیئت علی پروین

پرسپولیسی های در هیئت عزاداری علی پروین

مراسم عزاداری ماه محرم همچون هر سال در هیات علی پروین برگزار می شود. علی پروین در مجاورت منزل خود حسینه ای ساخته که هر ساله فوتبالی های و مردم منطقه لواسان در ایام محرم و صفر به این حسینیه آمده و به عزاداری و سوگواری می پردازند. 

شب گذشته هیات علی پروین میزبان محمد پنجعلی، عباس کارگر، ناصر محمدخانی، سعید شیرینی، کمال کامیابی نیا و علی قصاب (بازیکن دهه 60 باشگاه تهران) بود.

پروین در حاشیه این مراسم به طور ویژه با هافبک پرسپولیس کمال کامیابی نیا به صحبت و گفت و گو پرداخت و توصیه های ویژه ای برای او داشت.

علی پروین در مراسم عزاداری حسینیه جماران

خبرورزشی:علی پروین که خودش در دهه اول محرم، طی سال های اخیر همواره میزبان عزاداران حسینی بوده، شب پنجشنبه راهی حسینیه جماران شد تا در این هیات به عزاداری بپردازد. 

علی پروین در جماران

علی پروین در عزاداری جماران

در این مراسم همچنین چهره های سرشناس دیگری نیز حضور داشتند از جمله رضا افتخاری مدیرعامل سابق باشگاه استقلال، رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا و حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران که برای انجام مراسم عزاداری، به حسینیه جماران رفتند. 

در پایان این مراسم، علی پروین پیراهن شماره 7 پرسپولیس با نام خودش را به سید حسن خمینی یادگار امام (ره) هدیه داد. 

انتهای پیام/م

بازیکنان قدیم و جدید پرسپولیس در هیئت علی پروین در لواسان

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برچسب : علی پروین
وبگردی