امیر علی اکبری

امیر علی اکبری : جواب حریف روسی را داخل قفس می دهم

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1397کد مطلب : 71675زمان مطالعه : 3 دقیقه
متاسفانه امیر علی اکبری بعد از مبارزه با حریف لهستانی به شدت از ناحیه پا آسیب دیده و زمان مبارزه با حریف روسیه ای اش مشخص نیست.

علی اکبری:جواب واخائف را داخل قفس می دهم

مشرق: امیر علی اکبری فایتر نام آشنای کشورمان دومین مبارزه خود در سازمان ACB را با پیروزی مقابل دنیل اوملیاژک پشت سر گذاشت، اما این دیدار مصدومیت هایی هم برای امیر به همراه داشت. گفت وگوی علی اکبری با خبرنگار میزان در خصوص این مبارزه و حواشی پیرامون آن را در ادامه می خوانید:
مبارزه سختی با دنیل اوملیاژک داشتی، در خصوص این دیدار صحبت کن.
دیدار سخت و نفس گیری بود و از قبل پیش بینی می کردم کار سختی مقابل این فایتر لهستانی داشته باشم. او هیچ وقت ناک اوت نشده بود و به همین دلیل فکر می کردم که این مبارزه 3 راند طول بکشد.
ضربات زیادی به او زدی، چرا حریف لهستانی ناک اوت نشد؟
شاید 50 مشت مستقیم به صورت او زدم، اما انگار سر و بدن دنیل اوملیاژک آهنی بود. در مجموع مبارزه با فایترهای چپ گارد بسیار دشوار است و خوشحالم که توانستم در این دیدار سخت پیروز شوم.
پس از مسابقه عکسی از تو منتشر شد که وضعیت مناسبی نداشتی، در این خصوص صحبت کن.
برخی ها فکر می کنند آمدن در رشته ما کار راحتی است، اما من که این مبارزه را بردم به این وضعیت دچار شدم. وقتی حریف قلدر باشد، قطعا ضربات سنگینی به شما وارد می کند و این مصدومیت ها هم در ورزش های داخل قفس طبیعی است.
امیر علی اکبری و خرس لهستانی

پیروزی امیر علی اکبری مقابل حریف لهستانی قدرتمند

آیا مصدومیت پای تو جدی است؟
متاسفانه عضله ساق پای چپم پاره شده است و نمی توانم راه بروم. البته وضعیت دنده ام رو به بهبود است، اما هنوز آسیب دیدگی پای من برطرف نشده و مشخص نیست به مبارزه بعدی برسم یا نه.
آیا پایت نیاز به جراحی دارد؟
فکر نمی کنم نیازی به جراحی داشته باشم، اما احتمال دارد روند درمانی طول بکشد. به احتمال فراوان امروز (دوشنبه) مشخص می شود که چند وقت نمی توانم مبارزه کنم.
آیا مبارزه بعدی برای کسب کمربند قهرمانی است؟
فکر می کنم باید آبان ماه و در مسکو با واخائف که کمربند قهرمانی جهان را دارد مبارزه کنم و در صورت پیروزی، این کمربند برای من خواهد شد. فعلا که شرایط حضورم در این مبارزه مشخص نیست.
 
امیر علی اکبری و حریف روس

احتمال نرسیدن امیر علی اکبری به مبارزه با حریف روس 

شنیده ها حاکی از این است واخائف از سازمان ACB درخواست کرده مبارزه با تو را هرچه سریع تر برگزار کنند تا تو در شرایط ایده آل نباشی؟
بله این موضوع را من هم شنیده ام. به هر حال روس ها مسئول برگزاری این رقابت ها هستند و طبیعی است هوای فایتر خودشان را بیشتر داشته باشند، اما اگر به این مبارزه نرسم، درخواست تعویق مبارزه را می دهم، چون نمی خواهم با آمادگی نصف و نیمه به مصاف این فایتر بروم.
داستان رجزخوانی واخائف برای تو چه بود؟
او از فرصت استفاده کرد و برای اینکه بیشتر دیده شود برای من کُری خواند، اما جوابش باشد داخل قفس!
اگر درخواست تعویق مبارزه را بدهی آیا مسئولان برگزاری مسابقات موافقت می کنند؟
اگر به آمادگی صددرصد برسم که مبارزه می کنم و اگر نشد باید با سازمان ACB صحبت کنم و ببینم چه می شود. فکر می کنم امروز یا فردا وضعیتم مشخص شود.
انتهای پیام/ح.ب 

صحبت های امیر علی اکبری درباره وضعیت مصدومیتش و حریف روسی

534
این مطلب مفید بود ؟340
وبگردی