هرتیک روشن

این چهره های مشهور دنیا لکنت زبان داشتند + تصاویر

تاریخ انتشار : 4 آبان 1397کد مطلب : 72481زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مطلب شما را با چهره های مشهور دنیا که از مشکل لکنت زبان رنج میبردند از امیلی بلانت و هرتیک روشن تا ارسطو ، نیوتن و داروین آشنا میکنیم.

چهره های مشهور دنیا که لکنت زبان داشتند

لکنت زبان یکی از مهم ترین اختلالات در تکلم است که معمولا از دوران کودکی آغاز میشود و در صورت عدم درمان شرایط وخیم تری پیدا میکند و ماندگارتر میشود. لکنت زبان روانی تکلم را از افراد میگیرد و در شرایط استرس زا روی صحبت افراد تاثیر میگذارد.

افراد و چهره های مشهوری در دنیا وجود داشتند که از مشکل لکنت زبان رنج میبردند. در این مطلب نگاهی به این چهره های مشهور داشته ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

چهره های مشهور جهان که از مشکل لکنت زبان رنج میبردند

امیلی بلانت

امیلی بلانت بازیگر معروف بریتانیایی و آمریکایی اولین بار در سال 2003 بازیگری را آغاز کرد و جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن درام را بازی در فیلم ویکتوریای جوان کسب کرد.

امیلی بلانت بازیگر معروف بریتانیایی

امیلی بلانت بازیگر معروف بریتانیایی

امیلی بلانت از دوران کودکی تا نوجوانی از مشکل لکنت زبان رنج میبرد و با کمک یک معلم توانست بر لکنت زبانش غلبه کند و با ورود به دنیای بازیگری در این راه موفق بود.

هرتیک روشن

هرتیک روشن بازیگر سرشناس سینمای هند یکی دیگر از افرادی است که نام او در لیست چهره های مشهوری که لکنت زبان دارند آمده است. هرتیک روشن یکی از گران ترین بازیگران هند است که جوایز متعددی را کسب کرده است.

هرتیک روشن

هرتیک روشن بازیگر سرشناس سینمای هند

هرتیک روشن در دوران کودکی از مشکل لکنت زبان رنج میبرد و مشکل ستون فقراتش یکی دیگر از مشکلات پنهان زندگی او بود که تمرین و ورزش از بین رفت.

ارسطو

ارسطو از فیلسوفان یونان باستان بود که سالهای سال در مکتب ارسطو به آموزش مشغول بود و چندین سال آموزگار اسکندر مقدونی بود و به سبب مهارت هایش در همه زمینه های علم لقب معلم اول را دریافت کرد.

ارسطو

ارسطو فیلسوف برجسته یونان باستان

ارسطو از فیلسوفان برجسته یونان باستان بود که در دوره ای از زندگی از مشکل لکنت زبان رنج میبرد.

نیوتن

نیوتن فیزیک دان ، ریاضی دان ، ستاره شناس و فیلسوف انگلیسی بود که نظریه های مهمی از او برجای مانده است.

نیوتن

نیوتن فیلسوف سرشناس انگلیسی

نیوتن یکی دیگر از چهره های مشهوری بود که از مشکل لکنت زبان رنج میبرد اما توانست بر آن غلبه کند. نیوتن زندگی خانوادگی سختی را پشت سر گذاشت اما در نهایت توانست به یکی از فیلسوفان به نام دنیا تبدیل شود.

داروین

چارلز داروین زمین شناس و زیست شناس انگلیسی بود که نظریه های مهمی درباره زمینو طبیعت ارائه داد . نظریه تکامل یا فرگشت یکی از مهم ترین نظریه های این فیلسوف بزرگ است.

داروین

داروین زمین شناس و زیست شناس انگلیسی

داروین یکی دیگر از آن چهره هایی است که نامش در لیست چهره های مشهوری که لکنت زبان داشتند آمده است .

چرچیل

وینستون چرچیل نخست وزیر معروف انگلیس بود که در طول جنگ جهانی دوم هدایت این کشور را برعهده داشت و در طول زندگی اش موفق به دریافت جایزه نوبل ادبیات شد.

چرچیل

چرچیل نخست وزیر انگلیس

چرچیل یکی دیگر از چهره های مشهوری است که گفته میشود از مشکل لکنت زبان رنج میبرده و در دوران تحصیل به سختی توانست نمره قبولی در درسهایش را کسب کند.

مستربین

روآن اتکینسون که همه ما او را به لقب مستر بین می شناسیم از بازیگران کمدی بریتانیا است که بیشتر به دلیل ایفای نقش در فیلم های آقای بین و جانی اینگلیش شهرت دارد.

روآن اتکینسون

روآن اتکینسون معروف به مستربین

مستربین یکی دیگر از چهره هایی است که با مشکل لکنت زبان درگیر است و تلفظ برخی کلمات برای او هنوز هم دشوار است.

این چهره های مشهور دنیا لکنت زبان داشتند + تصاویر

4.961
این مطلب مفید بود ؟601
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : لکنت زبان
وبگردی