نرگس آبیار
فروش موفق فیلم شبی که ماه کامل شد بهانه ای شد تا مروری بر فیلم های نرگس آبیار کارگردان سینما داشته باشیم.

مروری بر فیلم های نرگس آبیار

فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی همسرش محمدحسین قاسمی از نیمه خرداد 98 در سینماهای کشور اکران خود را آغاز کرد و به فروشی قابل توجه دست یافت.

فروش قابل توجه فیلم شبی که ماه کامل شد و استقبال زیاد مخاطبان از این ساخته نرگس آبیار بهانه ای شد تا نگاهی به کارنامه سینمایی خانم کارگردان و فیلم های پرفروشش داشته باشیم.

فیلم های سینمایی نرگس آبیار

مرور بر کارنامه هنری نرگس آبیار را با یکی از پرفروش ترین فیلم های این بانوی هنرمند که روایتگر داستان جنایات عبدالمالک و عبدالحمید ریگی بود آغاز میکنیم.

شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد چهارمین فیلم بلند سینمایی نرگس آبیار است که با داستانی متفاوت روایتگر جنایات عبدالمالک و عبدالحمید ریگی و داستان پر سوز زندگی فائزه منصوری است.

نرگس آبیار

نرگس آبیار کارگردان شبی که ماه کامل شد

این ساخته نرگس آبیار را میتوان یکی از موفق ترین فیلم های او دانست چرا که در اولین نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر توانست افتخارات زیادی کسب کند و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن، بهترین بازیگر نقش اول مرد ، بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی و چهره پردازی را برای عواملش به ارمغان آورد.

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد را تشکیل میدهند.

فیلم نفس

نفس سومین فیلم بلند سینمایی نرگس آبیار است که آبان ماه سال 95 در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان دست یافت.

فیلم نفس

فیلم نفس ساخته نرگس آبیار

نفس روایتی از زندگی پرفراز و نشیب یک خانواده در اواخر دهه 50 است که با بازی درخشان بازیگرانی چون پانته آ پناهی ها و مهران احمدی اثر قابل توجهی از آب درآمد و بازیگران دیگری چون گلاره عباسی، سیامک صفری، شبنم مقدمی، سیامک عبادی زاده، ساقی زینتی، محمدرضا شیرخانلو، سیده ساره نورموسوی، علی خانبابایی، جمشید هاشم پور در آن به ایفای نقش پرداختند.

پانته آ پناهی ها

بازی موفق پانته آ پناهی ها در فیلم نرگس آبیار

نفس در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با وجود نامزدی در بخش های مختلف سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای شبنم مقدمی به ارمغان آورد.

فیلم شیار 143

شیار 143 دومین فیلم بلند سینمایی نرگس آبیار بود که آبان ماه سال 93 در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی بیش از دو میلیارد تومان دست یافت.

مریلا زارعی و سامان صفاری

مریلا زارعی و سامان صفاری در شیار 143 ساخته نرگس آبیار

شیار 143 یکی از فیلم های موفق کارنامه هنری نرگس آبیار است که روایتی از انتظار یک مادر به نام مش الفت با بازی درخشان مریلا زارعی برای بازگشت پسر به جنگ رفته اش را به تصویر میکشد.

مریلا زارعی

بازی مریلا زارعی و سامان صفاری در شیار 143

مریلا زارعی، سامان صفاری ،مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، حسام بیگدلو و یدالله شادمانی بازیگران اصلی فیلم شیار 143 را تشکیل میدهند.

این فیلم های نرگس آبیار را حتما ببینید!

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی