بیل گیتس

ثروت بیل گیتس به فرزندانش نمی رسد!

کد مطلب : 38681زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیل گیتس که شرکت مایکروسافت را تأسیس کرده است در برنامه ای تلویزیونی اعلام کرد که ثروتی که در این سال ها جمع کرده است، به سه فرزند خود نمی رسد.

ثروت پولدارترین مرد جهان برای بچه هایش نمی ماند

تراژدی شناخته شده پس از فوت یک فرد متمول، یعنی داستان معروف اینکه اموالش به چه کسی یا کسانی خواهد رسید، از جمله چالش هایی است که همیشه در میان خانواده های ثروتمند وجود داشته. اما آنچه روزی در حد یک موضوع خانوادگی و در میان اعضای یک خانواده مطرح می شد امروزه گاهی بسیار آشکارا در رسانه ها و بیشتر در میان افراد ثروتمند و مشهور رواج یافته است. بالاخره این همه پول به چه کسی خواهد رسید؟ آیا بهتر است که این پول توسط وراث به ارث برده شود یا خیر؟

بیل گیتس اعلام کرده اند که به هر کدام از سه فرزندشان٬ 10 میلیون دلار از دارایی شان را اختصاص خواهند داد. پس بقیه این پول ها چه می شود؟ آیا به انجمن های خیریه اختصاص داده خواهد شد؟

پولدار ترین مرد جهان ، بیل گیتس که شرکت مایکروسافت را تأسیس کرده است در برنامه ای تلویزیونی اعلام کرد که ثروتی که در این سال ها جمع کرده است، به سه فرزند خود نمی رسد.

ثروت بیل گیتس

بیل گیتس مدیر شرکت ماکروسافت با دارایی معادل 75 میلیارد دلار


بیل گیتس در گفتگویی که در این برنامه تلویزیونی داشت، اعلام کرد که ثروت 70 میلیارد پوندی او که در این سال ها کار کرده است و جمع کرده است قرار نیست به دو دختر و یک پسر او برسد و افزود که بچه هایش دلیل این کار را می دانند.

بیل گیتس در ادامه صحبتش گفت بچه هایش به وی افتخار می کنند که تصمیم گرفته است بعد از مرگش ثروت 70 میلیارد پوندی اش صرف کارهای خیریه شود تا به ضعیف ترین اقشار جهان کمکی باشد.

بیل گیتس در همین برنامه تلویزیونی اظهار کرد که در عوض این پول قرار است شرایطی را مهیا کند تا بچه هایش به بهترین نحو تحصیلات خود را بگذرانند تا برای آن ها قدم بزرگی باشد که کارهای خود را راه بیندازند.

ثروت بیل گیتس به فرزندانش نمی رسد!

4128
این مطلب مفید بود ؟10226
برگرفته از باشگاه خبر نگاران-/ر
برچسب : بیل گیتس
وبگردی