جوان شدن صورت

حرکتی برای 2 سال جوان تر شدن صورت

کد مطلب : 62520زمان مطالعه : 3 دقیقه
رفع چین و چروک و داشتن گونه های پر بخشی از مراحل جوان شدن صورت است ، مطالعات روش های ارزان و بی دردسری را برای این منظور مورد بررسی قرار داده است.

راه ساده جوان شدن صورت ، یوگای صورت چهره را 2 سال جوان تر می کند!

خط و خطوط ناخوشایندی که به مروز زمان و براثر عوامل داخلی وبیرونی روی چهره ظاهر می شود برای هیچ کس به خصوص زنان دوست داشتنی نیست و برای همین روش های رفع چین و چروک بسیار مورد استقبال قرار می گیرند ، در این بخش از سلامت نمناک قصد معرفی محصول یا جراحی خاصی برای جوانسازی پوست و چهره را نداریم و می خواهیم به شما چند حرکت ساده در این مورد آموزش دهیم.
به گزارش دیلی میل تاثیر این حرکات ورزشی کاملا ثابت شده است و در میان افراد مورد مطالعه قرار گرفته جوانتر شدن پوست و چهره یک زن 50 ساله بعد از 20 هفته تکرار این تمرینات بخشی از نقاط قوت این روش بود.
 'Facial yoga' makes women look two years younger, new research reveals.

 یوگای بهترین ورزش و حرکت برای جوان شدن صورت

یوگای صورت فواید بسیاری دارد و می تواند چهره را جوان و زیباتر کند ، حرکاتی که در دسته یوگای صورت قرار می گیرد اندازه عضلات را در صورت افزایش می دهد و گونه ها را پرتر می کند.
دانشمندان معتقدند که زنان حتی حتی یک منفی راضی خواهند بود.دانشمندان معتقدند که یان حرکات ورزشی مطمئنا رضایت زنان را به دنبال خواهد داشت اما هرگز نباید در انجام آن زیاده روی کرد چرا که نتیجه ی عکس خواهد داشت. 
دکتر "مراد عالم" در این مورد می گوید :16 زن سالم بین 40 تا 65 سال را که پوستی چروکیده داشتند را برای این مورد مورد بررسی قرار دادیم ؛ تمام داوطلبین در کلاس یوگای صورت که 2 مرحله 90 دقیقه ای داشت شرکت کردند ؛ سپس بعد از اتمام این دوره هر روز 30 دقیقه یوگای صورت را تا 8 هفته تکرار کردند و نتیجه طبق پیش بینی عالی بود.
برخی از زنان مشتاق تر شده و دوره را تا 20 هفته ادامه دادند که این عمل چهره آنها را 2 تا 3 سال جوانتر کرد بدون انکه هزینه ای پرداخت کنند یا ماده ای شیمیایی مصرف کرده باشند.
 

حرکات پیشنهادی یوگای صورت برای جوانی چهره

حرکت ساچمو و صورت شیر
این حالت چهره ی یک ترومپت نواز است.
برای انجام حرکت صورت شیر  برای انجام آن هر دو گونه را با هوا پف دهید، سپس هوا را از گونه به گونه منتقل کنید. حرکت را تا زمانی که نفس دارید انجام دهید و سه بار کامل تکرار کنید.وقتی نفستان برید بایستید. دوباره این کار را انجام دهید. این تمام ماهیچه های گونه را تمرین میدهد و چین های لپها  باز میکند. اگر به افرادی که شیپور میزنند دقت کنید همیشه گونه های پری دارند.
جوان شدن صورت

حرکت صورت شیر برای جوان شدن صورت 

رها کردن زبان
توصیه می شودکه زبانتان را برای 6 ثانیه به همین حالت نگه دارید ، در این حالت خیلی بهتر است حتی اگر اشک از چشمانتان جاری شود، به تدریج بیشتر و بیشتر جریان خون در صورت شما جاری می شود که این همراه با هیجان است. 
 جوان شدن صورت
 
چشمان
دو مردمک چشم را در حالت بسته به وسط پیشانی در بین دو ابرو متمایل کنید و تمرکزتان در همان قسمت باشد این تمرین به رها شدن عضلات شما کمک میکند و تا انگشتان پایتان آرامش پیدا میکنند.
 
مرا شگفت زده کن
تا جایی که می توانید چشمانتان را باز کنید(مثل حالت سورپرایز شدن) اما سعی کنید قسمت بالای چشم حرکتی نکند، در این حالت به یک نقطه برای 5 تا 10 ثانیه خیره شوید و این حالت را 4 بار تکرار کنید.
 جوان شدن صورت

حرکتی برای 2 سال جوان تر شدن صورت + یوگای پوست

4.450
این مطلب مفید بود ؟446
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
وبگردی