علی پروین

صحبت های علی پروین درباره مهدوی کیا و امیر عابدزاده

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1392کد مطلب : 2426زمان مطالعه : 3 دقیقه
صحبت های جدید پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص خداحافظی مهدوی کیا و صحبت های این بازیکن مبنی بر اینکه در هنگام انتقالش به آلمان پول به پروین رسیده و همچنین نیمکت نشینی پسر احمدرضا عابدزاده را می خوانید.

علی پروین در خصوص خداحافظی مهدوی کیا و صحبت های این بازیکن مبنی بر اینکه در هنگام انتقالش به آلمان پول به پروین رسیده، گفت:این صحبت های مهدوی کیا در آن زمانی که زده شد، من را دلگیر کرد. از زمین و زمان زنگ زدند تا جواب مهدی را بدهم اما من هیچ وقت جواب شاگردانم را نمی دهم. چون آنها را قلبا دوست دارم.
وی افزود:اجازه بدهید شفاف در مورد مهدوی کیا با مردم صحبت کنم. این حرف هایی بود که به عادل هم زدم. می توانستم همان موقع جواب مهدوی کیا را بدهم اما این کار را نکردم. ولی حالا موقعش است.
پروین ادامه داد:در یکی از جلسات هیئت مدیره صحبت هایی در خصوص مهدوی کیا و کادر فنی آن زمان شد. مهدوی کیا نه رقیب من است و نه می خواهد جای من بنشیند و من هم نمی خواهم این کارها را انجام دهم که جای مهدوی کیا را بگیرم. چون مهدی را دوست داشتم پیشنهاد دادم که مهدوی کیا کار خود را به عنوان مربی در کنار ژوزه آغاز کند. چون او هم زبان بلد بود و هم می توانست کم کم مانند دوران فوتبالی اش در مربیگری پا بگیرد.
وی یادآور شد:پس از این جلسه فکر کنم متاسفانه یک جوری دیگر همه چیز را کف دست مهدی گذاشته بودند و به یک باره مصاحبه او علیه خودم را دیدم. مهدوی کیا شاگرد من است ولی از او توقع نداشتم که آن طور علیه من حرف بزند. گفتم خدایا تو بزرگی. مهدی خودش جواب خودش را می گیرد. اگر الان قبول می کرد من مطمئنم مثل یحیی می توانست موفق شود و دو تایی این شاگردانم پرسپولیس را به آرامش می رساندند. اگر این اتفاق می افتاد به نفع خود مهدوی کیا بود. اما او آن حرف ها را زد ولی من برخلاف میل برخی از افراد سودجو صبح جواب او را ندادم با وجود  اینکه می توانستم این کار را انجام دهم.
پروین خاطرنشان کرد:من شاگردان زیادی دارم که همیشه درباره من حرف های زیادی می زنند اما من حالا نمی خواهم جواب آنها را بدهم و همیشه می گویم خدایا این بچه ها را موفق کن که دل من هم شاد شود.
وی در خصوص امیر عابدزاده نیز گفت:امیر پسر احمد عابدزاده است یعنی عقاب آسیا. او باید با توجه به سنی که دارد در تیمی برود تا پشت سر هم بازی کند. امیر به پرسپولیس آمده اما نمی تواند تا آخر عمرش بازی نکند و نیمکت نشین باشد. امیر اگر می خواهد احمد شود، باید پشت سر هم بازی کند. این پیشنهاد من به پسر عابدزاده ای است که با قد و هیکلی که دارد می تواند جا پای پدرش بگذارد.
وی در پایان یادآور شد:خیلی از حرف هایم را درباره قدیم ها و شاگردان حال حاضرم به فردوسی پور زدم اما یک سوم حرف هایم را فقط به عادل زدم. به عادل گفتم یک نفر در این مملکت 70 میلیارد تومان برای فوتبال از جیبش خرج می کند نباید کاری کنیم که او در بین مردم مسخره شود. باید دست او را بگیریم و به این بخش خصوصی کمک کنیم. البته می دانم که با این حرف هایم تازه بخشی از مشکلات فوتبال و حرف هایی را که برای بد کردن افراد دیگر می زنند گفتم. اما خوشحالم که توانستم بخشی از مشکلات فوتبال را با عادل بشکافم. ولی فکر کنم بخشی از آن را سانسور کند و نشان ندهد.

صحبت های علی پروین درباره مهدوی کیا و امیر عابدزاده

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
برگرفته از farsnews.com
وبگردی