چیدن قاب عکس
چیدن قاب عکس ها روی دیوار باید اصولی باشد تا زیبا جلوه کند, نحوه چیدمان صحیح قاب عکس ها روی دیوار را در نمناک مشاهده کنید.

نحوه چیدن قاب عکس روی دیوار

عناصر زیادی وجود دارند که از آنها برای دکوراسیون منزلمان استفاده می کنیم. یکی از این عنصرها قاب عکس است که بسته به نوع سلیقه هر شخص می تواند انتخاب گردد.

برای داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا نکته های بسیاری را باید توجه کنید. یکی از این نکته ها، چیدن اصولی قاب ها است. باید در چیدن قاب های تان چند نکته مهم را رعایت کنید.

برای داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا، قاب های تان را اینگونه بچینید
از هر طراح داخلی که بپرسید به شما خواهد گفت که چیدمان عکس های شخصی داخل خانه به شکلی که هم زیبا باشد و هم حرفه ای یک هنر است. برای اینکه بتوانید عکس های خانوادگی تان را به صورت حرفه ای به نمایش بگذارید از توصیه های طراح معروف Nate Berkus پیروی کنید.

چیدن قاب عکس

چیدن قاب عکس روی دیوار

قاب عکس ها می توانند یک اثر هنری باشند و یا عکس موردعلاقه خانوادگی تان، اما به طور حتم می گوییم که می توانند فضای خانه شما را زیباتر گردانند. چند سالی است که با ورود عرصه دیجیتال به زندگی مان، عکس های چاپی را کمتر می بینیم، اما اگر در این مطلب همراه ما باشید با هم راهکارهایی را برای برگشتن به حال و هوای سال های پیش، مرور خواهیم کرد.

از قاب عکس هایی با جنس های مختلف استفاده کنید
اگر چه خیلی راحت است که قاب عکس هایی یک شکل و یک از جنس بخرید و یک روزه تمام عکس هایتان را قاب کنید. اما Berkus داخلی می گوید شاید این روش به نظرتان مقرون به صرفه باشد اما از نظر یک دکوراتور حرفه ای نیست. او در عوض پیشنهاد می کنند قاب هایی از جنس ها و طرح های متفاوت، از چوب و فلز گرفته تا سنگ و چرم بخرید.

لازم نیست یک روز را برای خریدن قاب عکس اختصاص دهید. فقط هر وقت و هرجا قاب زیبایی دیدید آن را بخرید، در مسافرت، نمایشگاه های هنری و فروشگاه های لوازم تزئینی. پیدا کردن قاب های زیبا کار ساده ای است!

چیدن قاب عکس

مدل چیدن قاب عکس روی دیوار

بدون شک نصب قاب ها بر روی دیوار، مدل های مختلفی دارد؛ مانند نصب نامنظم، منظم، تکی، خطی (که خود به 2 بخش افقی و عمودی تقسیم می شود) و شبکه ای.

با سایز ها و فرم های مختلف بازی کنید
از کنار هم گذاشتن قاب های ضخیم و بزرگ و قاب های کوچک و ظریف نترسید. در این نوع چیدمان متنوع، زیبایی خاصی دیده می شود. قاب عکس افقی. عمودی. مستطیل شکل. جزئیات کوچک تفاوت های بزرگ ایجاد می کند.

چیدن قاب عکس

نحوه چیدن قاب عکس روی دیوار

همه قاب ها را در یک زاویه بچرخانید
طبق گفته Berkus در این زمینه باید همسانی وجود داشته باشد. همه قاب عکس ها با جنس ها و فرم های مختلف روی میز یا بالای شومینه باید همه به یک جهت چرخانده شوند. او می گوید:من همیشه به خانه هایی می روم که قاب عکس ها هر کدام به یک سمت است، با این چیدمان عکس ها هیچ داستانی برای ما ندارند.

قاب عکس ها را اینگونه روی دیوار بچینید! +عکس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
وبگردی