لباس بعد از زایمان
بسیاری از خانم ها بعد از زایمان به دلیل از دست دادن تناسب اندام خود در انتخاب لباس دچار مشکلاتی می شوند اما با استفاده از چند ایده می توانند در این دوران شیک و جذاب باشند.

تغییر لباس بعد از زایمان و رسیدن به خوش پوشی

ورود به دوران بارداری سبب می شود که اغلب خانم هایی که خوش لباس و شیک پوش بودند با تغییربدنشان در این دوران دیگر نتوانند مانند سابق لباس بپوشند و باید از لباس های راحت استفاده نمایند .

پس از 9 ماه بارداری و با متولد شدن کودک اغلب خانم ها فرم متناسب اندام خود را از دست می دهند و همین موضوع سبب می شود که دیگر نتوانند از لباس های جذب و کمر باریکی که قبلا می پوشیدند و زیورآلاتی که خیلی دوست شان داشتند استفاده کنند.

تیپ و ظاهراین خانم ها در دوران شیردهی تا حدود زیادی متحول می شود زیرا رفع نیاز و کاربردی بودن، جایگزین سِت کردن و شیک بودن خواهد شد. برخی از خانم ها در این شرایط مغموم و ناراحت می شوند و لذت این دوران را از خود و کودکشان می گیرند .

اگر شما هم در این دوران به سر می برید به جای نگرانی بهتر است اعتماد بنفس داشته باشید و بدانید که هنوز هم زیبا هستید و می توانید این زیبایی را با ترفندهای ساده ای که از این بخش از دنیای مد نمناک می آموزید ، جلوه دهید و تا حدودی شیک و به روز شوید.

لباس بعد از زایمان

بعد از زایمان چه لباسی بپوشیم؟

انتخاب لباس بعد از زایمان

راز و رمز انتخاب لباس شیک بعد از زایمان

با پوشیدن لباس های مشکی دلرباتر شوید

پوشیدن یک لباس مشکی کوتاه، سبب می شود که برجستگی ها را مخفی کرده و شکل بدن شما را بعد از بارداری برجسته تر نماید و نقاط بد فرم بدن رامخفی می کند.

لباس های اضافی را از کمد لباستان جمع کنید

برای اینکه با دیدن لباس های قبل از بارداریتان احساس بدی نسبت به خود پیدا نکنید آنها را از کمد لباس خود جمع کنید.

چند انتخاب ساده برای جذاب جلوه کردن

شما می توانید با استفاده از لوازم آرایش زیبایی تان را پر جلوه تر نمایید . شاید برای به کار بردن لوازم آرایش وقت زیادی نداشته باشید اما می توانید در کمتر از یک دقیقه تنها از رژلب قرمز و کمی ریمل استفاده کنید تا معجزه شان در زیبایی را ببینید.

جذابیت بعد از بارداری

جذابیت بعد از زایمان با آرایش کردن

بعد از زایمان چی بپوشیم؟

قانون " کم اما خوب"

جمع کردن وسایل اضافی از کمد خود و باقی گذاشتن چیزهایی که واقعا احساس خوبی به شما می دهد سبب می شود راحت تر بتوانید لباس انتخاب کنید و حسرت گذشته را نخورید و احساس بدریخت بودن نکنید.

ثبت لحظه های خوب

زمانی که احساس خوبی دارید و اعتماد بنفس تان بالاست، از تیپ و ظاهرتان یک سلفی بگیرید و در زمانی که احساس کردید از تیپ و خوش پوشی افتاده برای قوت قلب دوباره و انگیزه گرفتن به سراغ این عکس ها بروید.

شلوارهای جین خوب و مناسب بخرید

از ضروریات برای یک مادر شلوار جین خوب و با کیفیت است پس چند دست جین پیدا کنید که هم راحت باشند و هم ظاهر جذابی به شما بدهند و با آنها احساس خوبی پیدا نمایید.

شلوار جین بعد از بارداری

شلوار جین مناسب ترین لباس بعد از زایمان

انتخاب و خرید لباس بعد از زایمان

به بدنتان زمان بدهید

تغییرات زیادی بعد از زایمان در بدن مادر به وجود می آید و هفته ها زمان لازم است تا اندام جنسی شما به عقب رفته و شکل عادی قبل از بارداری را بگیرد. پس قبل از خرید لباس به بدن و عضلات شکم، زمان بدهید تا به فرم عادی باز گردد.

لباس زیر مناسب انتخاب کنید

زمان خرید لباس زیر باید توجه نمایید که در دوران شیردهی و بعد از زایمان سینه های شما بزرگ تر و دردناک تر می شود پس یک لباس زیر راحت انتخاب نمایید.

کفش جدید بخرید

در زمان بارداری سایز پای شما افزایش می یابد که گاهی این تغییر سایز پس از زایمان نیز باقی می ماند پس بعد از زایمان زمانی که می خواهید کفش بخرید کفش جدید را امتحان کنید و مانند زمان قبل از بارداری کفش نخرید.

انتخاب کفش

انتخاب کفش مناسب بعد از زایمان

انتخاب لباس مناسب برای شیک پوشی بعد از زایمان

زیاد جلو آینه نروید

طبیعی است که شما پس از طی 9 ماه بارداری دچار تغییراتی در فرم بدن خود شوید پس کمی به بدنتان برای بازگشت به حالت عادی زمان دهید و در این مدت از آینه زیاد استفاده نکنید زیرا فرم بدن شما ممکن است از حالت گلابی به حالت سیب تغییر کرده باشد.

ژاکت پشمی بپوشید

ژاکت های پشمی و انواع بافتنی های شیک سبب مخفی کردن شکم باد کرده و مخفی کردن سینه های بزرگ شده شما می شود پس برای اینکه خوش اندام به نظر آیید لباس پشمی بپوشید.

بافت گشاد بپوشید

بافت های گشاد و راحت برای نشان دادن زیبایی های بدن مناسبند و سبب می شوند که توجه دیگران به شکم و پهلوی شما کمتر جلب شوند و برآمدگی شکمتان زیر این لباس مخفی گردد.

بافت گشاد بعد از بارداری

شیک پوشی بعد از زایمان با بافت های گشاد

مناسب ترین لباس بعد از زایمان چیست؟

گن بپوشید

بعد از زایمان برای اینکه به جمع شدن شکم خود کمک کنید بهت است از لباس های فرم دهنده استفاده کنید . در مطالب های قبلی دنیای مد نمناک اشاره شد که این لباس ها فرم بدنتان را فشرده می کنند تا جایی که برخی اوقات می توانید از لباس های قبل از بارداری خود استفاده کنید.

لباس های جذاب بپوشید

پس از زایمان و در دوران شیردهی لباس های کمی گشادتر، بخصوص در ناحیه کمر، که قوس های بدن شما را جذاب تر می کند بپوشید تا اینگونه توجه دیگران به قسمت هایی از بدن که خوش فرم هستند جذب شود.

اکسسوری فراموش نشود

اگر زمانی برای انتخاب لباس های مناسب ندارید می توانید با اضافه کردن کمی تزئینات شیک به لباس خود مانند بستن کمربند عریض روی لباس گشادتان ، استفاده از گوشواره ها و دستبند های براق و چشم نواز برای اینکه توجه افراد را از شکم خود دور کنید و پوشیدن یک روسری رنگارنگ ، ظاهر خود را آراسته تر سازید.

شیک بودن بعد از زایمان

استفاده از اکسسوری برای جذابیت بعد از زایمان

جذابیت بعد از بارداری و زایمان با این لباس ها

لباس کشی بپوشید

برای به روز بودن و راحتی چند لباس کشی مانند شلوارهای جذاب یوگابه کمد خود اضافه کنید.

لباس پوشیده انتخاب کنید

هر چقدر لباس شما پوشیده تر باشد برآمدگی های نا زیبای بدنتان را بهتر مخفی می کند.

یک مادر شاد جذاب تر است

در زندگی یک مادر، کوچک ترین رفتارها و انتخاب ها نیز می توانند تاثیری شگفت انگیز و عمیق روی هویت شخصی داشته باشند. اگر شما به عنوان مادر احساس رضایت بیشتری حتی از نوع پوشش و تیپ خود کنید، در انجام وظایف تان به عنوان یک مادر، موفق تر و درخشان تر خواهید بود، پس تیپ و ظاهرتان را به بهانه ی مادر شدن، از دست ندهید.

 

اصول شیک پوش شدن و انتخاب لباس بعد از زایمان

3.933
این مطلب مفید بود ؟267
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی