زنده بعد از مرگ
مرد تایلندی بی اطلاع از همه چیز و همه جا به خانه بازگشت ، تمام کسانی که او را در مسیر می دیدند شوکه و با ترس نگاه می کردند چرا که درتصور خود معجزه زنده شدن بعد از مرگ را شاهد بودند.

مردی که ماهها بعد از تشییع جنازه و دفنش زنده به خانه بازگشت!

تا به حال اخبار گوناگونی را در مورد زنده شدن مرده ها در سردخانه و یا مراسم خاکسپاری خوانده ایم اما این مورد یکی از عجیب و جالب ترین های آن است ، مردی که بعد از مدتها دوری از خانواده به محل زندگی خود بازگشت و متوجه شد که ماهها پیش او را دفن کرده اند.
Thai Man Returns Home from Working at Sea Only to Learn He Had Been Cremated Months Ago
زنده بعد از مرگ

مرد تایلندی چند ماه بعد از مرگش زنده به خانه بازگشت 

زنده بودن مردی که ماهها پیش بعد از مرگش دفن شده بود!

کار کردن در جایی دورتر از خانه کار ساده ای نیست و دشواری های خاص خودش را دارد ، بی اطلاعی کامل هم یکی از این دشواری هاست که گاهی می تواند فراتر از دشواری بوده و خبرساز شود.
"ساکوم ساچیوا" بعد از مدتها کار سخت در جایی دورتر از محل زندگی و اعضای خانواده اش به خانه بازگشت اما به جای استقبال گرم با تعجب و ترس آنها روبرو شد ، مرد 44 ساله بی اطلاع از همه چیز از شوکه شدن اعضای خانواده و اقوام خود ناراحت شد تا اینکه از واقعیت موضوع مطلع گشت.
زنده بعد از مرگ
جسد او چند ماه پیش براساس رسم دیرینه سوزانده و خاکستر شده بود ولی او همچنان زنده بود ، ماجرا چه بود بعد از حرفهای اعضای خانواده برای این مرد روشن شد.
چند ماه گذشته جسدی را که چهره اش قابل تشخیص نبود به همراه کارت شناسایی "ساکوم" به خانواده ی او تحویل دادند آنها هم طبق آیین خود مراسم را اجرا کردن و خاکستر او را نگاه داشتند در حالیکه این مرد کاملا سرحال و زنده بود .
از قرار معلوم اقای "ساکوم" در یکی از سواحل تایلند مشغول کار بوده و کارت شناسایی او به همراه کیف پولش توسط مردی به سرقت رفته بود ؛ این حرفها همه چیز را روشن کرد و مشخص شد که مرد سارق بعد از مرگش به دلیل همراه داشتن کارت شناسایی "ساکوم" به جای او به خانواده اش تحویل داده شده است.

مرده ای که 7 ماه بعداز مرگ زنده شد! + عکس

3.5294
این مطلب مفید بود ؟20589
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی