مهوش صبر کن
مهوش صبر کن بازیگر سینما و تلویزیون و همسر محمود پاک نیت در خصوص کم کار شدن در تلویزیون و شغل دوم گفتگویی انجام داد که در ادامه خواهید خواند.

روزهای دوری مهوش صبر کن و همسرش از تلویزیون

مهوش صبر کن را همه ما با سریال پس از باران و یوسف پیامبر با هنرنمایی در کنار کتایون ریاحی میشناسیم . این بانوی هنرمند سینما و تلویزیون همسر محمود پاک نیت بازیگر نقش یعقوب نبی در سریال یوسف پیامبر است.

مهوش صبر کن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از دنیای بازیگری و حال و هوای این روزهای تلویزیون و شغل دوم بازیگران گفت.

گفتگو با مهوش صبر کن درباره حال این روزهای تلویزیون

مهوش صبر کن بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های اخیر خود گفت:یک کار سینمایی پیشنهاد شده است اما هنوز قطعی نشده که در آن کار حضور داشته باشم یا نه البته همسرم نیز در این فیلم حضور دارد.

وی در خصوص اینکه آیا پیشنهاد های تلویزیونی نیز داشته است یا خیر گفت:در حال حاضر تلویزیون کار خاصی ندارد. ما کارگردان ها ، بازیگران و متن های خوبی داریم، که با توجه به وضع مالی فعلی صدا و سیما نمیتوانیم آز آنها بهره مند باشیم، البته فیلم هایی هستند که با اسپانسر ساخته می شوند ، مثلا سریال پرستاران که در آن بازی کردم یا سریال پریا که همسرم محمود پاک نیت در آن بازی کرد.

مهوش صبر کن و همسرش

مهوش صبرکن و همسرش محمود پاک نیت

وی تصریح کرد:صدا و سیما کم توجهی نمی کند بلکه توانایی تامین مالی برای ساخت سریال ها را ندارد، خاطرم هست در زمانی مشغول بازی در چند سریال متفاوت بودم که پروژه های بزرگی بودند، جدا از تله فیلم ها و فیلم های سینمایی اما در حال حاضر اصلا کاری ساخته نمی شود.

مهوش صبرکن در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بیشتر علاقمند است در سینما بازی کند یا تلویزیون، گفت:من و همسرم جزو معدود بازیگرانی هستیم که در کنار بازیگری بوتیک ، کافی شاپ، رستوران و شغل دوم نداریم و تمرکزمان بر روی بازیگری است. حتی همسرم با کلاس بازیگری نیز مخالف است و می گوید مسئولیت سختی دارد، زیرا کسانی که در این کلاس ها ثبت نام می کنند توقع دارند که بعد از اتمام دوره آنها را به گروهی معرفی کنیم!

مهوش صبر کن و همسرش شغل دوم ندارند؟!

415
این مطلب مفید بود ؟123
برگرفته از دیباچه / م.ف
وبگردی