برای انتخاب هر خودرو با لیست بلند بالایی از آپشن ها و تکنولوژی های مختلف روبرو شویم. این روزها هر خودرو و یا ماشین در هر رنج قیمتی به سیستم های فنی و موتوری پیچیده ای مجهز شده که آشنایی با هر کدام از آن ها بسیار وقت گیر و گاهاً گیج کننده است

رپورتاژآگهی: نقاط قوت و ضعف هر خودرو را چطور بشناسیم؟

خودرو و بازار گسترده و جذاب خودرو همیشه جزو صنایع اصلی کشور ما بوده است. در سال های اخیر ورود برندهای مختلف و مدل های گوناگونی از خودرو های مطرح جهان باعث شده تا انتخاب برای مشتریان سخت تر شود و برای انتخاب هر خودرو با لیست بلند بالایی از آپشن ها و تکنولوژی های مختلف روبرو شویم. قطعاً تکنولوژی آنچنان پیشرفت کرده که این روزها هر خودرو و یا ماشین در هر رنج قیمتی به سیستم های فنی و موتوری پیچیده ای مجهز شده که آشنایی با هر کدام از آن ها بسیار وقت گیر و گاهاً گیج کننده است. هر ماشین یک نوع گیربکس و تکنولوژی مختلفی دارد که عملکرد آن از مدل های معمول متفاوت است و قطعاً آشنایی با نوع کارکرد آن قبل از خرید امری واجب است تا بتوانیم بنا به علایق خود بهترین گزینه را انتخاب کنیم.
برای حل این مشکل، وبسایت خودروبانک که جزو قدیمی ترین وبسایت های تخصصی در حوزه خودرو است، در کنار تهیه مقاله های بررسی تخصصی هر خودرو، اقدام به تهیه فیلم های تست و بررسی خودروهای بازار کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن، و در راحت ترین حالت بتواند هر خودرو را برای علاقمندان به آن معرفی کند. با دیدن یک فیلم 10 دقیقه ای از یک خودرو می توانید با تمامی جوانب این خودرو اعم از قیمت خودرو و مشخصات فنی آشنا شوید و آپشن های مختلف آن را بشناسید و نوع کارکرد آن را مشاهده کنید. همچنین در این فیلم نقاط قوت و ضعف آن نیز مورد بررسی قرار گرفته و حتی میزان راحتی خودرو در طولانی مدت و مصرف و ترمزها نیز بررسی می شوند تا برای یک خریدار بالقوه، تمامی موارد به صورت عادلانه ای مورد بررسی قرار بگیرند.
همچنین در صفحاتی جداگانه برای هر خودرو، در کنار مشخصات فنی آن، قیمت ماشین و عکس های مختلفی از تمامی جوانب خودرو گذاشته شده تا بتوانید به صورت کامل با آن و مشخصات فنی و آپشن ها آشنا شوید.
خودروبانک در چند سال اخیر به عنوان پرمخاطب ترین وبسایت خودرویی کشور شناخته شده و در دو سال اخیر برنده بهترین وبسایت خودرویی کشور در جشنواره وب ایران شد. همچنین این وبسایت اولین گروهی بود که به تولید فیلم های تست و بررسی خودرو پرداخت و مقاله های متعددی از تست و بررسی تخصصی هر خودرو و یا مقایسه گزینه های مشابه را منتشر می کند.
در خودروبانک، با مشاهده یک صفحه می توانید در کنار لیست کاملی از مشخصات فنی هر خودرو عکس ها و یا شرایط فروش آن را توسط نمایندگی رسمی ببینید و حتی در یک قسمت جدا، خودروهایی که قرار است به زودی وارد بازار ایران شوند را ببینید تا متوجه شوید در ماه های آتی چه خودروهایی در چه رنج قیمتی وارد بازار خودرویی کشور می شوند.
به طور مثال در خودروبانک می توانید فیلم تست و بررسی بسترن B30 جدیدترین محصول گروه بهمن، تست دنا پلاس و یا حتی فیلم تست خودروی جدید ایران خودرو، پژو 2008 را ببینید. همچنین برلیانس H330 و مقایسه آن با محصولات هم رده ای خود نیز در این وبسایت قابل خواندن است. البته خودروبانک به قیمت های بالاتر نیز نگاهی دارد و خودروهایی چون تویوتا راو4، رنو کولیوس، میتسوبیشی اوتلندر و یا سانگ یانگ رکستون G4 را نیز به صورت فیلم و البته مقاله مورد تست و بررسی قرار داده است.

نقاط قوت و ضعف هر خودروی بازار را چطور بشناسیم؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی