مسکن ملی

چگونه برای مسکن ملی ثبت نام کنیم؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400کد مطلب : 14985زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام دور جدید طرح اقدام ملی مسکن در 240 شهر کشور امروز یعنی چهارشنبه، 19 خرداد ماه ساعت 12 بعد از ظهر آغاز می شود.

تجارت نیوز: آغاز دور جدید ثبت نام مسکن ملی از ساعت 12 امروز است.

در همین مورد طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام دور جدید طرح اقدام ملی مسکن در 240 شهر کشور امروز یعنی چهارشنبه، 19 خرداد ماه ساعت 12 بعد از ظهر آغاز می شود. در این دور از ثبت نام مسکن ملی برای استان تهران هم ظرفیت سازی شده است.

آدرس سایت ثبت نام مسکن ملی tem.mrud.ir است که متقاضیان می توانند برای ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند.

ثبت نام مسکن ملی در امروز در حالیست که هنوز در برخی از شهرها مشکل اختصاص زمین برای ساخت مسکن ملی به صورت کامل حل نشده است و ثبت نام دور جدید نیز با تاخیر همراه بوده است. طبق این طرح قرار است چند صد هزار مسکن ملی را تحویل مردم دهد اما با توجه به اینکه دولت حسن روحانی در روزهای پایانی فعالیت خود است این ابهام وجود دارد در آینده دولت آینده نتواند تعهدات دولت یازدهم را به ثمر برساند.

این چهارمین مرحله از ثبت نام خواهد بود. در مراحل قبلی 1.6میلیون نفر از طریق سایت tem.mrud.ir و پیامک، ثبت نام کردند که 460 هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی می گوید که 530 هزار واحد در مرحله اجرا قرار دارد. با این حال آمار کسانی که تا 15 فروردین ماه پول واریز کرده اند، 150 هزار و 338 هزار نفر است که نشان می دهد تعداد متقاضیان موثر، کمتر از یک سوم ظرفیت این پروژه است.

اواخر اردیبهشت ماه یاسر لک، معاون اداره کل راه و شهرسازی استان تهران نیز اعلام کرده بود:با توجه به ضرایب اعمال شده به قیمت پایه واحدهای اقدام ملی مسکن که سه ماهه دوم سال گذشته اعلام شد در حال حاضر قیمت هر متر مسکن ملی به سه میلیون و 700 هزار تومان رسیده است. در آینده نیز ممکن است تعدیل ها کاهشی یا افزایشی باشد.

انتهای پیام/م

 

چگونه برای مسکن ملی ثبت نام کنیم؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مسکن مهر
وبگردی