قیمت طلا

آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز

تاریخ انتشار : 26 دی 1399کد مطلب : 60275زمان مطالعه : 2 دقیقه
آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 26 دی ماه چقدر بوده است؟ کدام یک از اخبار چند روز اخیر ممکن است در آینده بر بازار طلا احتمالا اثرگذار باشند؟

تجارت نیوز: در هفته اخیر قیمت طلا به هر گرم، یک میلیون و 39 هزار تومان رسید.

طبق نرخ های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران قیمت سکه تمام طرح قدیم 10 میلیون و 300 تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید 10 میلیون و 638 هزار تومان قیمت داشته و نیم سکه، پنج میلیون و 800 هزار تومان در بازار معامله شده است. همچنین قیمت ربع سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و 870 هزار تومان و دو میلیون و 270 هزار تومان بوده است.

اما کدام اخبار برای بازار طلا مهم بوده اند؟

ـ معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت:نسبت به جمع آوری مراکز غیرمجاز استخراج کننده رمزارزها اقدام می شود.

ـ قیمت نفت خام در معاملات روز پنج شنبه در حالی افت کرد که تشدید پاندمی کرونا در جهان دوباره نگرانی هایی را در مورد تقاضای نفت به وجود آورد.

ـ رئیس جمهور با بیان اینکه تاکید دولت بر این است که قدرت خرید مردم را در سال آینده تا 25 درصد بالاببریم و فشار جدیدی به مردم وارد نشود، گفت:در پایان سال 99 شاهد یک حرکت باثبات در اقتصاد کشور هستیم و مردم یک افق روشن تری را در پیش چشم خود می بینند.

ـ مجلس نمایندگان آمریکا در پایان جلسه اخیر خود به استیضاح دونالد ترامپ رای داد.

ـ وزارت خزانه داری آمریکا اسامی 2 فرد و 16 نهاد ایرانی از جمله شرکت تولیدکننده واکسن کرونا در ایران را تحریم کرد.

ـ وزارت خارجه کره جنوبی ضمن تاکید بر شکست ماموریت دیپلماتیک قائم مقام وزارت خارجه این کشور برای رفع توقیف نفتکش کره جنوبی در آب های ایران اعلام کرد رایزنی ها بین دو کشور ادامه دارد.

انتهای پیام/م

 

آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : نرخ طلا
وبگردی