مسکن ملی

آغاز ثبت نام دور سوم مسکن ملی از روز پنج شنبه

تاریخ انتشار : 16 دی 1399کد مطلب : 64589زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: دور جدید ثبت نام مسکن ملی از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 18 دی 99 آغاز می شود.

میزان: محمود محمودزاده در گفت وگوی تلویزیونی در مورد ثبت نام جدید مسکن ملی گفت:دور سوم ثبت نام مسکن ملی از روز پنج شنبه 18 دی 99 ساعت 10 صبح آغاز و تا ساعت 24 روز پنج شنبه 25 دی ماه ادامه می یابد.

وی افزود:شرایط ثبت نام در دور جدید مسکن ملی همانند قبل است و شرایط 4 گانه ثبت نام در این دور ثبت نام نیز وجود دارد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد شهر های مشمول طرح مسکن ملی گفت:در دور جدید ثبت نام مسکن ملی افراد در استان های ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی، مازندران مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، همدان، خراسان رضوی و هرمزگان می تواند اقدام کنند.

محمودزاده گفت:افراد برای ثبت نام می توانند به سایت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی www.tem.mrud.ir مراجعه کنند.

وی در مورد شهر های ثبت نامی استان تهران گفت:در مرحله اول و دوم ثبت نام در 4 شهر جدید پردیس، هشتگرد، پرند و ایوانکی صورت گرفت و در مرحله جدید ثبت نام نیز امکان ثبت نام در نسیم شهر رباط کریم فراهم شده است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در ادامه گفت:در دور جدید ثبت نام ظرفیت های جدید انجام می شود و ارتباطی به ظرفیت های باقی مانده در طرح های دیگر ندارد.

محمودزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر خرید و فروش امتیاز مسکن ملی گفت:امتیازی وجود ندارد که خرید و فروش شود و از مردم درخواست می شود وارد چنین معاملاتی نشوند.

وی در مورد آوردخه متقاضیان در دور جدید ثبت نام مسکن ملی گفت:40 میلیون تومان به عنوان آورده اولیه از متقاضیان دریافت می شود و افرادی که پروژه آن ها پیشرفت داشته باشد مراحل بعدی واریز به آن ها اعلام می شود.

انتهای پیام/م

آغاز ثبت نام دور سوم مسکن ملی از روز پنج شنبه

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مسکن مهر
وبگردی