کشف طوطی ریو
طوطی های آبی رنگ نایاب و نادر هستند اما 5 عدد از این طوطی های آبی رنگ انیمیشن ریو در قاره آمریکا کشف شده اند.

کشف طوطی نادر آبی رنگ انیمیشن ریو

شاید تا به حال شما کارتون ریو که یک پرنده آبی رنگ است را به طریق های مختلفی دیده باشید که خلاصه داستان این طوطی ریو این است که یک طوطی آبی رنگی است که توانایی پرواز را ندارد و با این وجود در طعمه شکارچیان گیر می کند و در طی کارتون نام او بلو گذاشته می شود و به همراه طوطی دیگری به نام جوئل برای آزادی تلاش می کنند و... که حتما توصیه می شود حتی برای یکبار نیز این انیمیشن را مشاهده کنید.قطعا از دیدن آن نهایت لذت را خواهید برد. 

طوطی ریو

پیدا کردن طوطی واقعی کارتون ریو

با این وجود طوطی های آبی رنگ کمی نادر هستند و شاید تا به حال حتی یکی از آنها را موفق به مشاهده از نزدیک نشده باشید.از طرف در طی تحقیق و جستجویی گفته شد که تنها 5 عدد از این طوطی های نایاب در جنوب قاره آمریکا کشف شده اند که 4 عدد از آنها در برزیل قرار داشتند.

این آمار و ارقام می توانند هشدار از انقراض این طوطی های نایاب و نادر باشند که باید بسیار زیاد از آنها مراقبت کرد تا این گونه از حیوانات زیبا و جذاب را از دست ندهیم.

آقای دکتر استورات بوتچارت در این زمینه این گونه گفت:90 درصد از انقراض پرندگان در قرن اخیر در جزایر بود که با این حال این هشدار بسیار جدی است و تنها علت آن از بین بردن زیستگاه آنها می باشد که می توان این روزها شاهد این اتفاق در سرتاسر جهان بود.

طوطی آبی رنگ ریو

کشف طوطی آبی رنگ انیمیشن ریو

همان گونه که آقای دکتر استورات اعلام کردند،یکی از دلایلی که حیوانات در سرتاسر کره زمین در حال انقراض هستند،این است که زیستگاه آنها برای سودهای شخصی افراد از بین می روند و در نهایت این حیوانات نیز از بین می روند و از طرفی یکی از راه هایی که متاسفانه منجر به از بین رفتن آنها می شود،کشتار و اسیر گرفتن آنها است که این اتفاق غیر انسانی را می توان بسیار توسط انسان های زیادی مشاهده نمود.

پیدا کردن طوطی آبی رنگ کارتون ریو

4.242
این مطلب مفید بود ؟357
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : انیمیشن طوطی
وبگردی