حمله به خودرو

حمله مردان شرور به 12 خودرو در نازی آباد

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1398کد مطلب : 3575زمان مطالعه : 2 دقیقه
صبح امروز دو نفر از اشرار اقدام به عربده کشی و حمله به 12 خودرو در محله نازی آباد تهران کردند.

حمله اشرار به خودروها در نازی آباد تهران

ایسنا:دو متهم که صبح امروز در محله نازی آباد 12 خودرو متعلق به شهروندان را تخریب کردند، دستگیر شدند. 

حوالی ساعت شش صبح روز جاری تخریب شیشه های 12 دستگاه خودرو به تیم عملیات کلانتری نازی آباد اعلام شد؛ در پی اعلام این موضوع بلافاصله ماموران رسیدگی به این اتفاق را در دستور کار قرار دادند و در محل حاضر شدند. 

ماموران در محل تخریب این خودروها بررسی های لازم را آغاز کردند و در جریان تحقیقات متوجه وجود یک دوربین مداربسته در محل شدند. عوامل پلیس تصاویر این دوربین را مشاهده کردند و مشخص شد که دو راننده خودروهای 207 و پرشیا پس از ورود به محل شروع به عربده کشی کرده و در ادامه نیز پس از تخریب شیشه های 12 خودرو از محل متواری شده اند. 

در ادامه عوامل پلیس با استفاده از تصاویر دست آمده راننده خودرو پژو 207 را شناسایی کردند و او را ساعتی بعد دستگیر کردند. متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد و در بازجویی انجام شده همدست خود را به پلیس معرفی کرد که به این ترتیب راننده دیگر هم دستگیر و او نیز به کلانتری منتقل شد. 

این دو متهم در اعترافات خود با صراحت به عربده کشی و تخریب شیشه چند خودرو اعتراف کرده و اظهار کردند که صبح روز جاری همراه با دوستان خود در یک پارک مشروبات الکلی مصرف کرده بودند که همین موضوع باعث شده بود شیشه خودرو شهروندان را تخریب کنند. 

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس برای متهمان پرونده ای تشکیل شده و هر دو به مقام قضائی معرفی شدند. 12 نفر از شهروندان نیز شکایت خود از متهمان را طرح کرده اند.

انتهای پیام/م

ماجرای عربده کشی و تخریب خودروها در نازی آباد تهران

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
وبگردی