بافت مو پری دریایی
بافت مو پری دریایی یکی از زیباترین و مجلسی ترین بافت موها است که بسیار طرفدار دارد, آموزش بافت مو پری دریایی را در ادامه مشاهده کنید.

بافت مو پری دریایی شلوغ

این مدل مو، یکی از انواع مدل تیغ ماهی است و خیلی واضح می توانید ببینید چرا نام پری دریایی رویش گذاشته اند. مدل موی بافت پری دریایی یکی از زیبا ترین بافت هایی است که هر دختری دوستش دارد. ظاهر این مدل مانند تیغ ماهی است اما طرز بافتش فرق دارد و موها آزادانه زیر بافت هستند؛ راهی دوست داشتنی برای مرتب کردن موها.

اگرچه بافت مو پری دریایی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسد ولی درواقعیکی از آسان ترین مدل بافت هایی است که می توانید در منزل انجام دهید و حتی لازم نیست که روشبافت فرانسوی را از قبل بدانید.

بافت مو پری دریایی

بافت مو پری دریایی

ولی با این حال برای انجام آن باید موهای بلند و نسبتا پرپشت داشته باشید، بنابراینمی توانید برای انجام آن چند لایه اکستنشن مو نیز به موها سنجاق کنید تا قد و حجم موهایتان بیشتر شود.

پیش از آنکه کار را شروع کنید وسایلی از قبیل اتو فر مو ، اسپری حجم دهنده مو ، یک شانه ، پودر حجمدهنده ، دو کش کوچک ، اسپری فیکساتور مو و تعدادی سنجاق (در صورت نیاز) در کنار خود داشته باشید.

آموزش بافت مو پری دریایی

  • اگر به راستی بخواهید به نتیجه ماهرانه ای در بافت پری دریایی برسید، باید بافت و حجمزیادی در مو ایجاد کنید. برای این منظور در صورت نیاز ، موها را فر کرده و اسپریحجم دهنده مو بزنید تا موها حجیم شود.
  • بخش دایره ای تاج مو را تقسیم کنید، گویی که می خواهید از جلو سر یک تل درست کنید.تاج مو را با کمک پودر حجم دهنده پوش دهید تا حجیم تر شود.
  • بافت سه شاخه را در قسمت تقسیم شده در تاج مو انجام دهید و سپس با یک کش کوچکمحکم کنید ، بهتر است کشی که استفاده می کنید با رنگ موهایتان هماهنگ باشد.
  • یک تکه 2 تا 5 سانتی متری از موهای یک طرف جلو صورت بردارید. سپس دسته موی کوچکدر دست تان را بپیچید و به سمت بافت سه شاخه وسط سر ببرید ، با انگشت آن را پوش دهید تاحجم آن بیشتر شود. در مرحله بعد آن را از درون اولین بخش بافت وسط عبور دهید ، آن رااز داخل بافت به سمت مخالف کشیده و از سمت دیگر همین کار را ادامه دهید.
بافت مو پری دریایی

آموزش بافت مو پری دریایی

  • پیچیدن مو ، پوش دادن موها و بردن آن داخل بافت را از موهای هر دو طرف سر ادامه دهیدتا جایی که تمام موها به داخل بافت بروند.
  • در نهایت کل موها را با کش دوم محکم ببندید. به آرامی بافت را با انگشتاتان کمی از اطرافبکشید تا بافت ظاهری بزرگتر ، شلوغ تر و حجیم تر پیدا کند. در نقاطی از بافت که ممکناست موها از جای خود خارج شوند، از سنجاق مویی استفاده کرده و در نهایت برای ثابت نگهداشتن بافت ، اسپری مو بزنید.
بافت مو پری دریایی

روش بافت مو پری دریایی

این تمام کاری است که باید انجام دهید، به محض آنکه کاملا متوجه روند انجام این الگو شوید، بافت پریدریایی تبدیل به یکی از بافت های روزمره شما خواهد شد و حتی می توانید از آن برای مجالس نیزاستفاده کنید.

آموزش بافت مو پری دریایی بسیار زیبا + تصاویر

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
برگرفته از پرشین وی - مد آنلاین -/ح
برچسب : بافت مو
وبگردی