آتقی در سفر بخیر مادربزرگ
آتقی آینه عبرت و یا همان جواد گلپایگانی پس از آزادی از زندان با گذشت دو دهه دوری از فضای کار تلویزیون و سینما در فیلم تلویزیونی سفر بخیر مادربزرگ بازی می کند.

تصویربرداری فیلم تلویزیونی سفر بخیر مادربزرگ که پیش از این خانوم بزرگ ها نام داشت با دریافت پروانه ساخت از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی  از دو هفته پیش در احمدآباد مستوفی آغاز شد.در این فیلم جواد گلپایگانی یا همان آتقی آینه عبرت پس از گذشت 20 سال و آزادی از زندان ایفاگر یکی از نقش های اصلی خواهد بود.

مسعود رشیدی کارگردان مجموعه تلویزیونی شب شیشه ای و جاوید خوشدل تهیه کننده این فیلم قصد دارند نسخه سینمایی سفر بخیر مادر بزرگ را نیز آماده نمایش کنند.

سفر بخیر مادربزرگ
 
در این فیلم ارژنگ امیرفضلی، میرطاهر مظلومی، مینا جعفرزاده، سوسن پرور، مهوش وقاری و کیانوش گرامی به ایفای نقش می پردازند که طی چند روز آینده یک بازیگر دختر و پسر نیز برای ایفای یکی از نقش های اصلی سفر بخیر مادربزرگ به گروه بازیگران اضافه خواهند شد.
تاکنون بیش از 15 جلسه از تصویربرداری سفر بخیر مادر بزرگ در احمدآباد مستوفی و جاده های اطراف تهران انجام شده و گروه سازنده پس از چند روز استراحت مجددا تصویربرداری را از سر می گیرند تا بتوانند طی 10 روز آینده تصویربرداری را به پایان برسانند.
 
سفر بخیر مادربزرگ
 
در خلاصه داستان سفر بخیر مادر بزرگ به قلم کامران حمزه لو آمده است:چهل خانم مسن در یک اتوبوس در حال اعزام به مشهد مقدس هستند که در بین راه اتفاقاتی برای آن ها رخ می دهد.
 
سفر بخیر مادربزرگ
 
عوامل فیلم سفر بخیر مادر بزرگ عبارتند از کارگردان:مسعود رشیدی، تهیه کننده:جاوید خوشدل، نویسنده:کامران حمزه لو بر اساس طرحی از مهرداد صارمی یاراحمدی، مدیر فیلمبرداری:عبدالله عبدی نسب، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز:رحمان محمدی، منشی صجنه:محبوبه فاطمی، طراح صحنه و لباس:سعیده اسدی، طراح گریم:پرژنگ بهرامی، تدوین:سعید رسولیان، عکاس:زهرا محمدزاده، مشاور رسانه ای:احسان عباسی، سرمایه گذار:بهزاد عباسی.
 
مسعود رشیدی در کارنامه خود کارگردانی آثاری نظیر قلب یخی، فرمان، گلریزان، باران بهاری، تنها در تاریکی، جدال باسرنوشت و ... به ثبت رسانده است. 

بازگشت آتقی به عرصه بازیگری با سفر بخیر مادربزرگ + تصاویر

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
برگرفته از مهر-/ف
وبگردی
    {"Location":"\/��������-����-������-��������-����������������.p17944","ResCode":124,"html":false}