لحظه محبت سگ به صاحبش
اخیرا ویدیویی در فضای مجازی از محبت کردن یک سگ به صاحبش که بعد از 3 سال او را می دید منتشر شد که بسیار پربازدید بود.

لحظه محبت سگ به صاحبش بعد از 3 سال

مراقبت و نگهداری از حیواناتی اعم از گربه ها و سگ ها می تواند حس و حال بسیار خوب و باورنکردنی را برای ما به وجود آورد که با آنها می توانیم سرگرم شویم و با وجود آنها دیگر افسردگی و تنهایی به سراغمان نخواهد آمد.

اما این نوع دید در برخی از ما انسان ها وجود دارد که در دنیای امروزه به آن " حامی حیوانات " گفته می شود. از سویی دیگر نیز برخی از انسان ها هستند که به هیچ وجه حقوق حیوانات را رعایت نمی کنند و به محل زندگی آنها یعنی طبیعت آسیب می رسانند و حتی گاها منجر به کشته شدن آنها می شوند و با این وجود حیوانات برای آنها اهمیتی ندارند و تنها منافع آنها مورد اهمیت آنها می باشد.

محبت سگ به انسان

دیدار سگ باوفا و مالکش بعد از 3 سال

اما حیواناتی همانند سگ ها و گربه ها، با وفا هستند و برای اینکه به مالک آنها آسیبی نرسد، ممکن است جان خود را به خطر بیندازند و کشته شوند! برای مثال نمونه بارز آن سگ هایی می باشد که از گذشته بسیار دور به کمک انسان رسیدند و در مراقبت و نگهداری از مزارع و دام به انسان ها کمک ویژه ای نموده اند و این نیز قابل تحسین است و نباید با آنها بدرفتاری شود.

با این وجود روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از یک سگ با وفا که به مدت 3 سال مالکش را ندیده بود و بطور ناگهانی او را در خیابان مشاهده می کند، واکنش بسیار غم انگیز و دلخراشی از خود نشان داد و به شدت به او ابراز محبت می کرد و از دیدن وی به قدری خوشحال شده بود که گویی توانسته بود موثرترین فرد در زندگی اش را که سالیان سال گم کرده بود را مشاهده نماید.

این ویدیو بارها و بارها در صفحات مجازی منتشر و دیده شد و به طبع کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند و از حقوق حیوانات دفاع نمودند.

ویدیو لحظه رمانتیک سگ با وفا و مالکش

محبت کردن سگ به صاحبش که 3 سال او را ندیده بود

4.7116
این مطلب مفید بود ؟1106
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : سگ های جالب
وبگردی