علی مصفا و جواد عزتی
فیلم سینمایی جهان با من برقص با بازی علی مصفا،جواد عزتی و پژمان جمشیدی در جشنواره شب های سیاه تالین به نمایش درمی آید.

جهان با من برقص در جشنواره شب های سیاه تالین

جهان با من برقص اولین فیلم سینمایی سروش صحت در جشنواره فیلم شب های سیاه تالین به نمایش در می آید.

اولین فیلم سینمایی سروش صحت در اولین نمایش در جشنواره جهانی فیلم فجر با استقبال مواجه شد و در تجربه ای متفاوت در یک جشنواره جهانی به نمایش درمی آید.

نمایش جهان با من برقص در جشنواره تالین

صفحه رسمی فیلم جهان با من برقص با انتشار پستی خبر از نمایش این فیلم در جشنواره شب های سیاه تالین داد.

پژمان جمشیدی و جواد عزتی

پژمان جمشیدی و جواد عزتی در فیلم جهان با من برقص

در صفحه رسمی فیلم جهان با من برقص آمده است:جهان با من برقص در جشنواره شب های سیاه تالین، بیست و سومین دوره جشنواره شبهای تالین در حالی برگزار می شود که فیلم سینمایی جهان با من برقص به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان به عنوان نماینده سینمای ایران در جمع 18 فیلم نهایی این جشنواره و در بخش مسابقه فیلمهای اول به نمایش در می آید.

بیست و سومین جشنواره فیلم شب های سیاه تالین از تاریخ 15 نوامبر تا اول دسامبر (24 آبان) تا 10 آذر ماه در استونی برگزار خواهد شد.

علی مصفا

بازی علی مصفا در فیلم جهان با من برقص

بازیگران فیلم جهان با من برقص عبارتند از :علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسمخانی، رامین صدیقی، بهار کاتوزی، پاوان افسر، شیوا بلوچی، مهیار پوربابایی در فیلم جهان با من برقص ایفای نقش کرده اند.

فیلم جهان با من برقص

 جهان با من برقص در جشنواره تالین

سروش صحت و ایمان صفایی فیلمنامه جهان با من برقص را به نگارش درآوردند و محمدرضا تخت کشیان تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد.

اولین اکران فیلم جهان با من برقص در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال ویژه ای مواجه شد و به زودی اکران این فیلم در سینماهای کشور آغاز میشود.

علی مصفا و سروش صحت

علی مصفا در فیلم جهان با من برقص سروش صحت

عوامل ساخت فیلم جهان با من برقص عبارتند از:کارگردان :سروش صحت،تهیه کننده :محمدرضا تخت کشیان،فیلمنامه :سروش صحت و ایمان صفایی،مجری طرح و برنامه ریز :مجتبی وحیدی،مدیر فیلمبرداری :سینا کرمانی زاده،تدوین :خشایار موحدیان و شوکا زندباف،موسیقی متن :مازیار یونسی،طراحی و ترکیب صدا :سید علیرضا علویان،صدابردار :امین میرشکاری،طراح چهره پردازی :مهرداد میرکیانی،طراح صحنه :مهدی موسوی،طراح لباس :رعنا امینی،جلوه های تصویری :مجید خادمیان،مدیر تولید :مهدی چراغی،مدیر تدارکات :حامد آزادی،مشاور رسانه ای:آیدا اورنگ،عکس:رضا شریفی.

علی مصفا و جواد عزتی با جهان با من برقص در جشنواره تالین

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : صفحه فیلم جهان با من برقص / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی