پژمان بازغی

برنده فصل سوم کودک شو مشخص میشود

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1398کد مطلب : 62692زمان مطالعه : 2 دقیقه
جشن پایان فصل سوم برنامه کودک شو با اجرای پژمان بازغی برگزار میشود و در این برنامه برنده سومین فصل این برنامه مشخص خواهد شد.

پایان فصل سوم کودک شو در شبکه نسیم

فصل سوم برنامه کودک با اجرای پژمان بازغی همزمان با شب یلدای سال گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفت و به یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون تبدیل شد.

در روزهای نزدیک به آغاز ماه محرم برنامه کودک شو به پایان سومین فصل خود رسید و جشن پایان این فصل کودک شو به همراه معرفی برنده این فصل برگزار میشود.

زمان دقیق برگزاری جشن پایان فصل دوم کودک شو

فصل سوم کودک شو بعد از پخش برنامه هایی پربیننده به ایستگاه پایانی رسید و جشن پایان فصل سوم این برنامه فردا برگزار میشود.

برنامه کودک شو

آخرین فینالیست فصل سوم کودک شو

صفحه رسمی کودک شو با معرفی سومین راه یافته به فینال کودک شو درباره زمان معرفی برنده نوشت: آخرین راه یافته به سه خانواده ی برتر فصل سوم کودک شو:خانواده محترم «محمد گنجی»

جشن پایانی کودک شو با هیجان فوق العاده ، جمعه 8 شهریور ساعت 21 از شبکه نسیم پخش خواهد شد. منتظر ما باشید...

برنامه کودک شو

جشن پایان فصل سوم برنامه کودک شو برگزار میشود

در فینال فصل سوم برنامه کودک شو سه خانواده سلمانی، غلام حسینی و محمدگنجی با هم به رقابت می پیردازند تا برنده این فصل کودک شو در شب پایانی این برنامه مشخص شود.

پژمان بازغی

عکسی از پژمان بازغی در رنامه کودک شو

کودک شو مسابقه ای خانوادگی با حضور بچه ها و پدر و مادرشان است که در بخش هایی مختلف با مسابقه هایی برای بچه ها و پدر و مادرهایشان با هدف افزایش شناخت والدین از کودکانشان و همسران از یکدیگر ساخته شد.

پژمان بازغی

پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو

فصل بعدی برنامه کودک شو به احتمال زیاد برای بهار 99 ساخته میشود و باید منتظر ماند و دید آیا این برنامه باز هم با اجرای پژمان بازغی روی آنتن خواهد رفت یا مجری دیگری جایگزین این بازیگر کشورمان خواهد شد.

برنده فصل سوم کودک شو کیست؟!+جشن پایان فصل سوم

3.628
این مطلب مفید بود ؟208
منبع : صفحه برنامه کودک شو / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی