نجات سگ از دام مار
ویدیویی از سگ خانگی که در دام یک مار گیر افتاده بود منتشر شد که 3 پسر جوان با ضرب و شتم مار برای نجات سگ تلاش می کردند.

ضرب و شتم مار برای نجات سگ گیر افتاده

مارها همواره یکی از خطرناک ترین و وحشتناک ترین حیوانات موجود بر روی کره زمین هستند که می توانند تنها در طی چند ساعت با نیش و زهر سم آلود خود انسان و یا حتی فیل غول پیکر را از پای در آورند. با این وجود آیا شما جزء افرادی هستید که از مارها احساس ترس و وحشت دارند؟! با دیدن مارها چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟!

با وجود اینکه برخی انسان ها از حیواناتی همچون مارها احساس ترس و وحشت به سمت و سویشان می آید، اما برخی از انسان ها هستند که به هیچ عنوان از این حیوانات هیچ احساس ترس و وحشتی ندارند که بیشتر این افراد در کشور هندوستان قرار دارند.

مارها حیواناتی هستند که برای به دام انداختن طعمه تلاش بسیار زیادی می کنند و به هیچ وجه بعد از به دام انداختن طعمه، نمی خواهند طعمه را از دست بدهند. برای مثال روز گذشته ویدیو بسیار عجیبی از یک مار که یک سگ خانگی را به دام انداخته بود به شدت در صفحات مجازی توسط کاربران دیده شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

نجات سگ از دست مار

به دام انداختن سگ توسط یک مار

روز گذشته 3 پسر جوان و شجاع زمانیکه سگ خانگی خود را گیر افتاده در دام مار مشاهده می کنند، فورا تصمیم به نجات سگ خانگی خود می گیرند که در طی این اقدام یک نفر با چوب مار را مورد ضرب و شتم قرار داد و دیگری با برگ های بزرگ مار را مورد ضرب و شتم قرار داد که باعث خشم و خشونت مار شدند.

پسر جوان شجاعی که با چوب در حال ضرب و شتم مار بود، در نهایت موفق به گرفتن سر مار شد که در ادامه به کمک دو نفر دیگر سگ گیر افتاده در دام مار را خارج کردند و سگ خانگی پس از آزاد شدن شروع به فرار کرد که هنوز سرنوشت مار ومنطقه سکونت این 3 پسر جوان هنوز مشخص نیست!

ویدیو ضرب و شتم مار برای نجات دادن سگ گیر افتاده

نجات سگ خانگی که در دام مار گیرافتاده بود

4.135
این مطلب مفید بود ؟296
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : سگ های جالب
وبگردی