خرید و فروش خودروی خارجی

توقف خرید و فروش خودروی خارجی

تاریخ انتشار : 15 مرداد 1397کد مطلب : 14152زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو ضمن تشریح آخرین وضعیت بازار خرید و فروش خودروی خارجی از توقف در این بازار خبر داد.

تقاضا برای خرید و فروش خودروی خارجی صفر شد

فارس: رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو، گفت:اگرچه واردات خودرو به کشور متوقف شده، اما تقاضا برای خرید خودرو خارجی به دلیل گرانی تقریبا به صفر رسیده است.

سعید مؤتمنی درباره تقاضا برای خودروهای خارجی در بازار گفت:بعد از اینکه نهادهای نظارتی، بازرسی ها را تشدید کردند، قیمت خودروهای خارجی نسبت به یک ماه پیش کاهش یافت. 

رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو افزود:اگرچه واردات خودرو به کشور متوقف شده، اما به دلیل گرانی، تقاضا برای خرید خودروی خارجی وجود ندارد، در حالی که خودرو به اندازه کافی در بازار موجود است. 

مؤتمنی بیان داشت:خرید و فروش خودروی خارجی به علت گرانی، تقریبا به صفر رسیده است. 

رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه ها و فروشندگان خودرو اظهار داشت:به عنوان مثال قیمت خودرو سانتافه حدود یک ماه پیش به 600 میلیون تومان رسیده بود، اما با افت قیمت دلار در روزهای اخیر قیمت این خودرو اکنون به حدود 480 تا 500 میلیون تومان کاهش یافته است. 

وی اظهار داشت:قیمت خودرو سانتافه سال پیش حدود 220 میلیون تومان بود. 

مؤتمنی اظهار داشت:در شرایطی که قیمت خودروهای داخلی هم افزایش و قدرت خرید مردم کاهش یافته است، بنابراین با پولی که در اختیار دارند، بیشتر اقدام به خرید خودروهای داخلی می کنند.

انتهای پیام/م

آخرین وضعیت خرید و فروش خودروی خارجی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : خرید خودرو
وبگردی