عروس و پسر فاطمه گودرزی
عروس و پسر فاطمه گودرزی بعد از تجربه ای مشترک در سریال امروز و فردا بار دیگر در سریال ایلدا با هم همبازی شدند.

سریال ایلدا با بازی عروس و پسر فاطمه گودرزی

سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی از سریال های پر بازیگر تلویزیون است که در لرستان مقابل دوربین رفت.

این سریال که در حوزه دفاع مقدس ساخته میشود روایتگر ایستادگی مردان و زنان عشایر است که بازیگران زیادی از جمله دریا مردادی دشت و پویان گنجی عروس و پسر فاطمه گودرزی در آن به ایفای نقش پرداختند.

تصاویری از عروس و پسر فاطمه گودرزی در سریال ایلدا

دریا مردادی دشت عروس فاطمه گودرزی تصاویری از بازی در سریال ایلدا را به اشتراک گذاشت و همین موضوع بهانه ای شد تا مروری بر بازی های این زوج جوان داشته باشیم.

دریا مرادی دشت

سریال ایلدا با داستانی در حوزه دفاع مقدس ،ایستادگی مردان و زنان عشایر و روستایی مناطق مرزنشین و غرب کشور در سال های 1358 و 1359 را روایت می کند و مناطق بکر استان لرستان لوکیشن های اصلی این سریال را تشکیل میدهند.

عروس و پسر فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی بازیگر کشورمان هم در کنار عروس و پسرش در این سریال به ایفای نقش می پردازد.

فاطمه گودرزی و پسرش

دریا مردادی دشت و پویان گنجی زوج جوان دنیای هنر هستند که سال گذشته مراسم ازدواجشان را جشن گرفتند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

عروس و پسر فاطمه گودرزی

این زوج هنرمند پیش از بازی در سریال ایلدا، یکبار دیگر در سریال امروز و فردا به کارگدانی حسین قناعت در سال 90 با هم همبازی بودند.

عروس و پسر فاطمه گودرزی

دریا مردی دشت بازیگر جوانی است که با سریال تبریز در مه قدم در دنیای بازیگری گذاشت و سریال ویلای من مهران مدیری تجربه موفقی برای او بود و راه را برای بازی های دیگر او در سریال شوخی کردم و در حاشیه باز کرد.

دریا مرادی دشت

عکس هایی از عروس و پسر فاطمه گودرزی در سریال ایلدا

421
این مطلب مفید بود ؟174
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی