این تیم قدرتمند توانسته با به کارگیری از کاغذ دیواری قابل شستشو و با کیفیت در زمینه دکوراسیون منزل نیاز کشور را تامین کند همچنین می توانید جدید ترین مدل های کاغذ دیواری را در این مجموعه دنبال کنید چرا که وارد کننده اصلی پوستر دیواری خارجی درجه یک هستند .

رپورتاژ آگهی :خرید و نصب کاغذ دیواری با کیفیت و ارزان

جابرینا ، با راه اندازی سایت اینـترنتـی از سوی جمعی از متخصصان در حوزه معماری داخلی و امور خدماتی در قالب یک مجموعه شبکه اجتماعی تخصصی فراهم شد .

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی خانه یا محل کار خود ایجاد کنید و یا برای بازسازی ساختمان ، ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکتی معتبر و مجموعه ای با تجربه همچنین حرفه ای باشید که بتوانید به آن اعتماد کنید .
برای دریافت مشاوره و قیمت هم اکنون با شماره :09127264458 تماس بگیرید .
جابرینا محلی برای ارتباط جهت امور خدمات منزل ، ساختمان و دکـوراسـیـون است همچنین می توانید تصاویر پروژه ها به همراه نمونه کار آن ها را در سایت مشاهده کنید .

با کاغذ دیواری های زیبا خانه خود را جلا دهید !

این تیم قدرتمند توانسته با به کارگیری از کاغذ دیواری قابل شستشو و با کیفیت در زمینه دکـوراســیون مـنزل نیاز کشور را تامین کند همچنین می توانید جدید ترین مدل های کاغذ دیواری را در این مجموعه دنبال کنید چرا که وارد کننده اصلی پوستر دیواری خارجی درجه یک هستند .

قیمت کاغذ دیواری

برای دریافت لیست قیمت کاغذ دیواری ارزان و قابل شستشو همچنین با کیفیت بالا می توانید وارد سایت جابرینا شوید و یا با شماره 09127264458 | 09127264458  تماس بگیرید . به علت تنوع بالای مدل ( بالای 500 مدل کاغذ دیواری ) از گذاشتن قیمت معذوریم .

پر فروش ترین نوع کاغذ دیواری حال حاضر !

کاغذ دیواری سه بعدی با دیوار پوش های سه بعدی طرح و ایده جدیدی در دکـوراسـیون مدرن به حساب می آید که فضایی لوکس و مدرن را به ارمغان می آورد .
عکس منظره سه بعدی مانند منظره طبیعی ، اشکال هندسی مانند دایره و بناهای تاریخی مانند تخـت جـمـشید یا سازه مدرن مانند برج میلاد جزوه رایجترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی می باشند .
در قرن بیست و یکم کاغذ دیواری سه بعدی یکی از اجزاء بسیار مهم در دکـوراسیـون مدرن به حساب می آید همچنین فرآیند تولید کاغذ دیواری سه بعدی شبیه به کاغذ دیواری پوستری می باشد .

خرید و نصب کاغذ دیواری با کیفیت و ارزان در جابرینا

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی