گل‌ محمدی

دو دستیار گل‌محمدی جدا شدند

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1401کد مطلب : 62054زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بالاخره به درخواست هیات مدیره باشگاه برای تغییر دستیاران خود تن داد.

مهر:نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس نه تنها به جابجایی بازیکن منجر شده است بلکه نایب قهرمانی این تیم در فصل گذشته باعث شد تا هیأت مدیره از یحیی گل محمدی بخواهد برای ماندن در رأس کادر فنی، دستیارانش را تقویت کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت که در طول فصل گذشته دو بار با پیشنهاد تغییر مربی بدنساز روبرو شده بود پس از مصدومیت‌های متوالی بازیکنان این تیم نظیر عیسی آل کثیر، سید جلال حسینی، حامد پاکدل، سیامک نعمتی، سعید آقایی، وحید امیری و فرشاد فرجی چاره‌ای جز کنار گذاشتن مظاهر رحیم پور پیدا نکرد تا سرخپوشان احتمالا با مربی خارجی، تمرینات پیش فصل خود را پشت سر بگذارند که گل محمدی هنوز در این زمینه اظهار نظر قطعی نکرده است.

همچنین اشتباهات حامد لک، جدایی ناگهانی بوژیدار رادوشوویچ و نداشتن ثبات فنی در عملکرد احمد گوهری سبب شد تا داود فنایی به عنوان مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس نیز زیر فشار شدید منتقدان قرار بگیرد.

همین موضوع باعث شد تا علیرضا بیرانوند به عنوان نخستین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی معرفی شود تا او پس از دو فصل حضور در فوتبال اروپا به این تیم باز گردد. همچنین یحیی گل محمدی نیز قید ادامه همکاری با فنایی را زد تا احتمالا هفته آینده گزینه دیگری برای حضور جای او انتخاب شود.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گل محمدی اعلام کرده است قبل از معرفی دستیاران جدید باید با او هماهنگ شود تا تأیید هیأت مدیره را برای جذب آنها نیز دریافت کند.

باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا یکی از دستیاران فصل آینده گل محمدی، خارجی باشد اما هنوز گزینه‌های اروپایی به درخواست این باشگاه پاسخ مثبت نداده‌اند.

انتهای پیام/م

دو دستیار گل‌محمدی جدا شدند

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی