سام درخشانی

سختی های زندگی سام درخشانی در خندوانه + عکس

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1395کد مطلب : 34859زمان مطالعه : 2 دقیقه
سام درخشانی چهارشنبه 20 مرداد ماه 95 مهمان برنامه خندوانه بود و به یک گفتگوی متفاوت و جالب با رامبد جوان و جناب خان پرداخت.

شبی شاد در خندوانه با حضور سام درخشانی

سام درخشانی، چهره شناخته شده سینما و تلویزیون دیشب مهمان رامبد جوان در خندوانه شد و شبی شاد را در خندوانه رقم زد . سام درخشانی هنرمند جوان کشورمان که با بازی در نقش های جذاب تلویزیونی شناخته شده است دیشب از سختی های زندگی در مقطعی از زندگی اش گفت.

رضا احسانپور کمدین برنامه به عنوان مهمان اول «خندوانه» حاضر شد و از رفتارهای خاص برخی از مردم در سفرها گفت. اقداماتی چون مستند سازی های عجیب و غریب و بی موقع، حک یادگاری روی آثار تاریخی و از این دست موارد.

اما در ادامه سام درخشانی مهمان برنامه شد.

سام درخشانی

سام درخشانی در خندوانه

در بخشی از گفتگو درخشانی با رامبد جوان، صحبت از سختی ها و زمانی شد که او سرپرستی خانواده اش را بر عهده داشت. وی در این خصوص گفت:من زمانی هم حامی خودم بودم و هم خانواده ام. به همین جهت بیش از اینکه به خودم نگاه کنم خیلی اوقات به فکر درآوردن پول از حرفه ام بودم و خیلی از کارها را به خاطر بحث مادی پذیرفتم.

وی باز هم از شرایط سختی که در مقطعی از زمان برایش به وجود آمد، تعریف کرد و افزود:من کاملا از جنس همین مردم هستم و تنها شاید شغلم بیشتر در چشم می رود ولی باید بگویم که اگر بازیگر شدم تنها به واسطه چهره یا احساس خوشتیپی و از این حرف ها نبوده بلکه عشقی بوده که برایش سختی و زحمت بسیاری کشیدم.

بعد از یک رفت و برگشت، جناب خان هم به جمع اضافه شد و برای روکم کنی با سام درخشانی در رقابت با عکس های بیلبوردی، طی تماس تلفنی فهمید مثلا از او در تسخیر تعدادی از بیلبوردها جلو افتاده. در این بین سام عنوان کرد:من و جناب خان با این اتفاق ثابت کردیم که از تلویزیون هم می شود روی بیلبوردها رفت و تنها لازم نیست مثل برخی ها خود را به سینما محدود کنیم.

سام درخشانی

سام درخشانی و جناب خان در خندوانه

درخشانی در قسمت دیگری از رابطه تنگاتنگشان با کامبیز دیرباز و پژمان جمشیدی گفت، رابطه ای که در آن حداقل روزی 14 بار تماس باهم می گرفتند.

مابین این حرف ها در بخشی مسابقه پانتومیم برگزار شد. پس از این ها هم نوبت به لبخند 10 ثانیه ای و اعطای جوایز برنامه شد و در آخر هم درخشانی با آرزوی سربلندی مردم و کشور ایران، استودیو را ترک کرد.

سام درخشانی ، مسابقه بیلبوردی جناب خان با سام درخشانی

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی