صدف طاهریان

صدف طاهریان تیتر یک دیلی میل و یاهو شد + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 آبان 1394کد مطلب : 22537تعداد نظرات : 7 نظر
صدف طاهریان را تا چند روز پیش شاید خیلی ها نمی شناختند اما با یک اقدام غیراخلاقی و انتشار تصاویر بی حجاب در صفحه شخصی اش حالا تبدیل به خبر تیتر یک یاهو، دیلی میل و تلگراف شده است.

کشف حجاب صدف طاهریان تیتر یک یاهو و دیلی میل شد

صدف طاهریان که پیش ترها زیاد شناخته شده و مطرح نبود با یک اقدام غیراخلاقی توانست نام خود را در گوشه کنار فضای مجازی مطرح کند.

فیلم های صدف طاهریان

صدف طاهریان که درسینمای ایران بازی در فیلم هایی چون "سلام بر عشق" ،"پس کوچه های شمرون" و "عصر یخبندان" را در کارنامه دارد بعد از کشف حجاب و انتشار عکس های بی حجابش در اینستاگرام از صحنه ی هنر در ایران خط خورد.

کشف حجاب و عکس صدف طاهریان در یاهو نیوز:

هنرپیشه زن ایرانی به دلیل انتشار عکس بی حجاب در صفحه شخصی اش ممنوع الکار شد. مصاحبه های جنجالی صدف طاهریان بعد از کشف حجاب مورد واکنش هایی از سوی بازیگران زن سینما و تلویزیون ایران شده است.

صدف طاهریان

انتشار عکس صدف طاهریان در یاهو نیوز بعد از کشف حجاب

دیلی میل در رابطه با کشف حجاب صدف طاهریان نوشت:

صدف طاهریان به جمع بازیگران زن بی حجاب ایرانی پیوست. انتشار عکس های بی حجاب صدف طاهریان در اینستاگرام و فیس بوک او نتیجه ای جز ممنوع الکار شدن او نداشت.

به گزارش دیلی میل او هم اکنون منتظر اغاز فعالیتش در دبی به عنوان هنرپیشه است.

صدف طاهریان 

انتشار عکس بی حجاب صدف طاهریان در سایت های خارج از ایران

واکنش تلگراف به کشف حجاب و انتشار عکس های بی حجاب صدف طاهریان:

صدف طاهریان یکی از بازیگران زن ایرانی با انتشار تصاویری بدون حجاب در اینستاگرامش از ایران خداحافظی کرد. انتشار تصاویر بی حجاب صدف طاهریان در اینستاگرام واکنش بازیگران زن ایرانی را به همراه داشت.

صدف طاهریان 

عکس برهنه صدف طاهریان تیتر یک تلگراف شد

 تمام این نوشته ها و حمایت ها قابل انتظار بود و چیزی جز این هم پیش بینی نمی شد. اینکه اگر هنرپیشه و یا شخصی از مسیر اصلی خود منحرف شود مورد حمایت این گروه قرار خواهد گرفت. در تمام مطالب منتشر شده در این وب سایتها به نوعی دفاع از حرکت غیراسلامی این بازیگر زن ایرانی به وضوح دیده می شود از طرفی نکته این است که همه این شبکه ها و سایت های خبری همگی در انتهای مقالات خود از واکنش تند و مخالفت دیگر بازیگران زن مشهور ایرانی همچون پروانه معصومی و.. بعد از کشف حجاب صدف طاهریان با ادبیاتی خاص صحبت کرده اند. ادبیاتی که نشان از ترس انها از پایبند بودن افراد سرشناس به باورهای دینی و مذهبی است.

البته اگر از منظری دیگر به این مسئله نگاه کنیم همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد صدف طاهریان که پیش از این بازیگر شناخته شده ای نبود شاید به این وسیله خواست تا خود را مشهور کند.

صدف طاهریان ، عکس بی حجاب صدف طاهریان در یاهو و دیلی میل

3.2307
این مطلب مفید بود ؟198109
منبع : نمناک /ن
برچسب : صدف طاهریان
7 نظر به ثبت رسیده است
سپیده1394-11-16
نمیشه چیزی گفت و جای کسی حرف زد اما کاش به خودش خیانت نمیکرد چه برسه آبروی سینمای ایران اولین متضرر خوده خودشه و بس فقط موندم جای سر بالا گرفتن پیش امام زمانشو داره کاش بدونه چه دلی ازش شکست با تیر بی حجابی
4847
دختر شرقی1394-11-20
زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوطه، کاش انقدر قضاوت نمیکردیم
6149
Mohsen1395-03-25
چرا چرت میگی..امثال شماها این حرفو یاد گرفتن((قضاوت نکن)) واسه ماستمالی کردنِ خرابکاریای خودشون.. برو خودتی
3722
دوست دار فرهنگ1395-08-14
اولا زندگی شخصی نیست چرا که اینگونه اعمال خود فروشی است و توهین به ایرانی بازیگری و ختی توهین به انسانیت است
77
.......1394-12-25
سلام. من کاری ندارم که فکر هرکس درمورد حجاب چیه، اما اینو میدونم که هرکس حجاب داشته حداقل ضرر مورد آزار و اذیت کمتری قرار گرفته نسبت به اونی که حجابش کامل نیست. کاش پل های پشت سر خودشو کامل خراب نکنه. خیلی ها رفتن اونور ولی الان پشیمونن. به امید خدا که برگردن به راه راست. ان شاءالله...
4221
لیلا1395-03-15
سلام دوستان نظر من اینه دنیای دو روزه که عمر ادمی به یه نفس بنده ارزش اینو نداره که بخایم هم ابروی دنیایی خودمونو و هم اخرت خودمونو خراب کنیم اگه فقط یه لحظه به عقب برگردیم میبینیم بازیگرایی بودن دانشمندایی بودن پولدار و فقیرایی بودن که زمانی واسه خودشون خوش بودن و لذت میبردن ولی الان نیستن این دنیا زود میگذره و وقتی نگا میکنیم میبینیم چقد پیر شدیم شاید خیلیا به مرحله ی پیری هم نرسن و از دنیا برن حداقل بیایم سالم زندگی کنیم و حجاب بی حیایی رو از تنمون بکنیم بندازیم دور .
238
مریم1397-02-03
قضاوت نکنید بابا هر کی رو هم تو قبر خودش می ذارن
21
وبگردی