تیپ دخترانه تابستان 97
تیپ دخترانه در تابستان سال 97 با مدل لباس های شیک و اسپرت که در عین حال مد روز هم هستند تکمیل میشود مانند ست شومیز و دامن, شومیز و شلوار, شومیز و سارافون و...

تیپ شیک دخترانه در تابستان 97

همه دخترخانم ها دوس دارند در فصل تابستان تیپی خنک و در عین حال شیک داشته باشند طوری که هم گرمشان نشود و هم خوشتیپ باشند. انتخاب لباس هایی به رنگ های روشن و جنس های نازک اولین گام برای رسیدن به استایل تابستانی شیک است.

سارافون دخترانه تابستانی

سارافون یک لباس دخترانه پرکاربرد است که جنس های مختلفی دارند و میتوانید از آن ها در تابستان و زمستان استفاده کنید, سارافون های تابستانی جنس های نازک تر و خنک تری دارند که تیپ تابستانی زیبایی به شما میبخشند.

تیپ دخترانه 97

تیپ دخترانه در تابستان 97

ست شومیز و شلوار

شومیزهای حریر یکی از بهترین لباس های تابستانی دخترانه هستند که باشلوار جین و کتان و پارچه ای ست میشوند, ست شومیز و شلوار استایل دخترانه و شیکی به شما میدهد که باعث خوشتیپی در تابستان نیز میشود.

شومیز حریر

مدل شومیز حریر دخترانه و ساده

شومیز دخترانه شیک

شومیز دخترانه شیک با ست شلوار

ست لباس اسپرت دخترانه

لباس های اسپرت دخترانه شامل تیشرت های گوناگون, سرهمی های جین, دامن های فانتزی و ... میشوند که همه دختر خانم ها به آن ها علاقه دارند. این لباس های اسپرت برای تابستان عالی هستند.

تیپ تابستانه دخترانه

تیپ تابستانه دخترانه 2018 اسپرت

ست تابستانه دخترانه

ست تابستانه دخترانه 97

ست شومیز و دامن

شومیز و دامن یکی دیگر از شیکترین استایل های تابستانی دخترانه است که بهتر است جنس شومیزتان حریر باشد و مدل دامن تان نیز کلوش و یا پیلیسه باشد.

بلوز دامن دخترانه

بلوز دامن دخترانه شیک و جدید

لباس تابستانه دخترانه

مدل لباس تابستانه دخترانه 2018

شومیز و دامن

شومیز و دامن مجلسی دخترانه

تیپ تابستانی دختران خوشتیپ در سال 97 + تصاویر

4.537
این مطلب مفید بود ؟334
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی