شیخ دیاباته

مهلت 48 ساعته شیخ دیاباته به استقلال!

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1399کد مطلب : 52744زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیخ دیاباته مهاجم مالیایی، در نامه ای به باشگاه استقلال به عدم پرداخت مطالباتش اعلام کرد اگر 438 هزار دلار از قراردادش را پرداخت نکنند، قرارداد خود را فسخ خواهد کرد.

ورزش3: در سندی که تسنیم آن را منتشر کرده ، در نامه ای که نهم شهریور به باشگاه ارسال شده و رونوشت آن نیز به فیفا فوروارد شده است ، دیاباته 15 روز به باشگاه برای پرداخت مطالباتش فرصت داده بود. اگر بحث تعداد روزهای کاری محاسبه شود، باشگاه استقلال تا شنبه فرصت پرداخت این مبلغ را دارد.
بنابرقوانین صریح فیفا ،در صورتی که یک باشگاه به صورت غیرقانونی از پرداخت حداقل دو ماه حقوق یک بازیکن در موعد مقرر خودداری کند، بازیکن برای فسخ قراردادش صاحب حق محسوب می شود مشروط بر اینکه بازیکن طی یک اعلامیه مکتوب به باشگاه بدهکار 15 روز زمان داده باشد تا به صورت کامل به تعهدات مالی اش عمل کند.

متن این نامه به شرح زیر است:

موضوع:اخطاریه رسمی پیرو تأخیر در پرداخت مطالبات اینجانب و ارسال کپی نامه برای فیفا بدین وسیله من به خود اجازه می دهم با شما تماس گرفته تا اخطاریه ای رسمی پیرو تأخیر صورت گرفته در پرداخت مطالباتم را تشریح کنم. ما وارد قراردادی استخدامی با مدتی از پیش مشخص شدیم که مدت آن از ابتدای ماه جولای سال 2019 تا لغایت 30 ژوئن سال 2021 است. تا به امروز، مبالغ بدهی شما به اینجانب به شرح زیر است:

1- حقوق بیش از دو ماه به مبلغ 85 هزار دلار آمریکا

2- پیش پرداخت مربوط به عقد قرارداد به مبلغ 105 هزار دلار آمریکا که باید تا پیش از دهم جولای پرداخت می شد.

3- پاداش انجام 23 بازی مجموعاً به مبلغ 23 هزار دلار آمریکا

4- پاداش به ثمر رساندن 15 گل به مبلغ 150 هزار دلار

5- پاداش دو پاس گل و سه پنالتی به مبلغ 25 هزار دلار

6- پاداش صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مبلغ 50 هزار دلار(این مسابقات هنوز در حال برگزاری است).

مجموع ارقام فوق 438 هزار دلار می شود که در حال حاضر پرداخت نشده است. طبق بند 3.10 قرارداد، عدم پرداخت مطالبات جرایمی اضافه را به شرح زیر در بر خواهد داشت:

سود پول پرداخت نشده با نرخ پنج درصد در سال که معادل با 10 هزار دلار آمریکا به صورت خالص در هر ماه می شود.

 

در بند یک آیین نامه فیفا در مورد وضعیت و انتقال بازیکنان این گونه ذکر شده است:

فسخ یک قرارداد صرفاً به دلیل عدم وصول حقوق معوقه در صورتی که یک باشگاه به صورت غیرقانونی از پرداخت حداقل دو ماه حقوق یک بازیکن در موعد مقرر خودداری کند، بازیکن برای فسخ قراردادش ذی حق محسوب می شود مشروط بر اینکه بازیکن طی یک اعلامیه مکتوب به باشگاه بدهکار 15 روز زمان داده باشد تا به صورت کامل به تعهدات مالی اش عمل کند.

 

ممکن است مقررات جایگزین در قراردادهای موجود در زمانی که این بند به حالت اجرا در می آید، لحاظ شوند.

از این رو اینجانب از شما تقاضا می کنم که مطابق بند فوق نسبت به پرداخت وجه مذکور ظرف مدت 15 روز از زمان دریافت این نامه اقدام کنید. لطفاً مراتب احترام اینجانب را پذیرا باشید.

شیخ تیدیانه دیاباته».

انتهای پیام/م

 

مهلت 48 ساعته شیخ دیاباته به استقلال!

58
این مطلب مفید بود ؟80
برچسب : شیخ دیاباته
وبگردی