مهماندار هواپیما
همواره حرف های ناگفته ای وجود دارند که مهماندارن نمی توانند به مسافران بگویند که در این گزارش با آنها آشنا خواهید شد.

حرف های همیشه ناگفته مهمانداران هواپیما !

بی شک پرواز با هواپیما یکی از بهترین تجربه هایی است که هر یک از ما می توانیم آنرا تجربه کنیم و سریع تر از حد ممکن به مقصد برسیم و اما برخی با استفاده از این وسیله کاربردی احساس ترس و وحشت به آنها دست خواهد داد و بنابر استرسی که ممکن است به آنها دست دهد، عصبی می شوند و نمی توانند خودشان را کنترل کنند.

با این حال شغل مهمانداری هواپیما نیز یکی از سخت ترین مشاغلی است که باید در مقابل افراد مختلف واکنش نشان دهید و به سوالات مکرر آنها پاسخ دهید و آنها را به بهترین شیوه ممکن راهنمایی کنید. اما در ادامه شما را با حرف های ناگفته مهمانداران هواپیما اشنا خواهیم کرد که می توانند برای شما جالب باشند. همراه ما باشید.

حرف های ناگفته مهمانداران هواپیما

1- کمی صبر داشته باشید!

صبر داشتن

یکی از مهمانداران شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز در طی مصاحبه ای گفت که برخی از مسافران ادعا می کنند که می خواهد سر موقع در فرودگاه فرود بیایند! در پاسخ آنها باید این گونه گفت که ما همگی سوار بر یک هواپیما هستیم و مقصد ما چند نقطه نیست و همگی نیز یک مقصد داریم! کمی صبر داشته باشید!!


2- بدون کفش در راه رو هواپیما راه نروید!

راه رفتن

یکی از مهمانداران شرکت هواپیمایی آمریکایی به نام PSA Airlines گفت مردم نمی دانند که هواپیما چقدر کثیف است! با این حال آنها بدون کفش در راه رو راه می روند و بر این باور هستند که هواپیماها تمیز هستند. این در حالی است که هواپیماها با هر میزان پروازی که در طول روز دارند، تنها یکبار در روز تمیز می شوند!


3- نسبت به ما کمی دلسوز باشید!

سوالات جالب

نسبت به مهمانداران کمی دلسوز باشید چرا که آنها نسبت به شما دلسوز هستند!!


4- ما مغز شما را نمی خوانیم!

مهماندار هواپیما

یکی از مهمانداران شرکت هواپیمایی آلاسکا ایرلاینز این گونه گفت :" ما مغز شما را نمی خوانیم! لزوما ما نمی دانیم که چگونه باید به شما خدمت رسانی کنیم! خواسته خود را واضح تر بگوئید!"


5- نسبت به تصمیم گیری خود مسئولیت پذیر باشید

پرواز

یکی از مهمانداران شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز این گونه گفت:" من آرزو دارم که یکبار بگویم لطفا نسبت به خودتان مسئولیت پذیر باشید!" هواپیمایی که درون آن نشسته اید را خودتان از قبل انتخاب و رزرو کرده اید و هیچ یک از مهمانداران شما را مجبور به انتخاب هواپیمایی که نشسته اید نکرده اند.


6- تاخیر پرواز باعث تاخیر در رسیدن به مقصد می شود؟!

مهماندار هواپیما

پاسخ این سوال واضح است و شاید نیازی به پرسیدن نباشد! به هیچ وجه مهمانداران هواپیما نمی توانند به این سوال پاسخ دهند چرا که هیچ اطلاعی ندارند!

حرف هایی که مهمانداران هواپیما خجالت می کشند بگویند!

482
این مطلب مفید بود ؟6616
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : سرگرمی
وبگردی