اسکارلت جوهانسون
اسکارلت جوهانسون بازیگر مشهور هالیوود برای جوانی و زیبایی پوستش رازی دارد که در آخرین مصاحبه اش با style.com آن را فاش کرد. او روش های طبیعی مراقبت از پوست را ترجیح می دهد.

راز زیبایی اسکارلت جوهانسون چیست؟

اسکارلت جوهانسون ستاره ی 30 ساله ای که تناسب اندام و زیبایی قابل توجهی دارد پرده از راز این زیبایی و جوانی پوست خود برداشت.

اسکارلت جوهانسون یکی از بازیگران هالیوودی است که بیشتر حضورهایش در رسانه ها با چهره ای تقریبا طبیعی و با آرایش کم همراه است جال راز این چیست که او پوستی جوان و زیبا دارد؟

او در مصاحبه اش با style .com گفت :جوانی و زیبایی پوستم را با کمک چند نکته ی طبیعی و ساده حفظ می کنم.

سرکه سیب

سرکه سیب تنها لوسیون اسکارلت جوهانسون

روش های زیبایی و جوانی پوست اسکارلت جوهانسون

1- سرکه سیب را همیشه در کنار لوازم آرایش و لوسین های پاک کننده دارم و در حقیقت برای پاک کردن صورتم از هیچ لوسیونی به جز سرکه سیب استفاده نمی کنم. 

2- کرم های نرم کننده روی میز آرایش من جایی ندارند. این شاید به نظرتان عجیب باشد و بگویید که بدون نرم کردن پوست خشک و چروک می شود . این نظر درست است اما نه به واسطه ی نرم کننده های شیمیایی بلکه با روغن های طبیعی.

3- هرگز و هرگز با آرایش به خواب نمیروم. خوابیدن با آرایش یعنی از بین بردن جوانی و شادابی پوست صورت در یک جمله.

4- قانون نوشیدن 8 الی 10 لیوان آب در طول شبانه روز را رعایت می کنم.

 اسکارلت جوهانسون

سبک ورزشی اسکارلت جوهانسون برای تناسب اندام

 اسکارلت جوهانسون برای تناسب اندام چه می کند؟

این بازیگر زن هالیوود روز 90 دقیقه ورزش می کند. تا حدد ممکن برای انجام فعالیت های شخصی اش پیاده روی می کند و به انجام حرکات کششی علاقه ی بسیاری دارد و همین را راز داشتن امادگی جسمانی در فیلم هایی همچون مرد آهنی 2 می داند.

راز زیبایی و تناسب اندام اسکارلت جوهانسون

4.7258
این مطلب مفید بود ؟24216
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن /ح.ب
وبگردی