عمل زیبایی
برخی از افراد به دلیل شبیه شدن به شخصیت مورد علاقه شان درگیر سنگین ترین عمل زیبایی و جراحی پلاستیک می شوند ، دختر ایرانی که برای شباهت به آنجلینا جولی این روزها مشهور شده است یکی از آنهاست.

سنگین ترین و وحشتناک ترین عمل های زیبایی و جراحی پلاستیک برای شبیه شدن به سوپر استارها

آنجلینا جولی وحشت ناک ایرانی را دیده اید؟ این خانم از اشخاصی است که برای رسیدن به بتی که به آن علاقه دارد زیر تیغ جراحی رفت .

een Angelina Jolie's terrifying Iranian doppelganger? These are the other tragic superfans who went under the knife to look like their idols

عمل زیبایی

عکس سحر تبار دختر ایرانی که با 50 جراحی زیبایی و پلاستیک خود را شبیه عروس مرده آنجلینا جولی کرد

میرر نوشت :سحر تبار که یک ایرانی 19 ساله است ، ادعا می کند 50 عمل جراحی انجام داده است که شبیه ستاره مورد نظر خود شود را ملاقات کردیم . با این حال او در اینستاگرام بیش از 300K فالور دارد و ادعا می کنند که همانند Tim Burton's Corpse می باشد .
به گفته سحر تبار ، او یک رژیم سختی گرفت تا بتواند به وزن 40 کیلو گرم برسد تا توانسته باشد ستاره مورد علاقه اش را دنبال کن و همانند او باشد ( ولی وزن او بسیار کمتر از وزن ستاره مورد علاقه اش است) و بینی او همانند شخصیت های کارتونی می باشد و چشم هایش از لنزهای سفید استفاده شده است .
عمل زیبایی
با این حال ، سحر تبار اولین شخصی نیست که برای رسیدن به ستاره محبوب خود زیر چاقوی پزشکان رفته است و باز انسان های دیگری هستند که این چنین کارهایی کرده اند .

عجیب و غریب ترین عمل زیبایی و پلاستیک برای شباهت به سوپر استارها 

انسان عروسکی-1
عمل زیبایی
Rodrigo Alves که در بالا مشاهده می کنید 35 سال سن دارد و ادعا می کند که 400000 پوند برای عمل های جراحی که رویش انجام گرفته هزینه کرده است تا شبیه عروسک شود و همچنین یک عمل دیگر در سال جاری برای پر کردن سینه اش به قیمت 10000 پوند هزینه کرد و خط سرش در عمل 59م که بیش از 3000 فولیکول مو را به سرش پیوند زده است و سپس پلاسمای غنی از پلاکت را تزریق کرد که باعث رشد موهایش شد .
Rodrigo Alves اخیرا اذعان کرد که می خواهد از Ken به یک باربی زن تبدیل شود و اولین قدم را می خواهد با کاشت مو انجام دهد .
موفق باشی آقای مرد عروسکی 
 
انسان عروسکی-2
عمل زیبایی
دیگر انسان عروسک نما که به اسم Justin Jedlica است که او هم باز این کار را به دلیل رسیدن به ستاره مورد نظر خود کرده است .مدل مبتنی لس آنجلسی در اوائل سال جاری ، برای این جراحی پلاستیک 16000 پوند هزینه کرده است تا بتواند به اندام ایده آل خودش برسد .جراحی ایمپلنت Justin Jedlica در ماه اکتبر برای حذف latissimus تحت چاقو قرار گرفت .
او ادعا می کند که 550 روش برای اینکه شبیه نامزد باربی شود را انجام داده است و برای این کار در کل 560000 دلار خرج کرده است و همچنین بنظر می رسد که خانواده اش از جراحی های پلاستیک او حمایت می کنند چرا که Justin Jedlica گفت :دوستان من از عمل های پلاستیک من شگفت زده می شوند و فکر می کنم که آنها از این جراحی ها لذت می برند .
همچنین گفت :بنظر می آید افرادی که از من تنفر دارند و من به وسیله تنفر آنها مشهور می مانم و هر روز مشهورتر می شوم و در پایان هر روز دوستانم به من سر می زنند.
 
Sam Barton و جراحی های زیبایی پرتعدادش برای شباهت به Joey Essex
Sam Barton
Sam Barton به دنبال Joey Essex به این فکر افتاد تا بتواند با هزینه کردن بر زیبایی اش ، تبدیل به پسر مورد علاقه خودش بشود . او تنها 25 سال سن دارد و 100000 پوند برای چهره اش هزینه کرد که همراه با این هزینه 35000 پوند بدهکار شد تا شبیه به چهره مورد علاقه خودش شود .
برمین سابق 20000 پوند برای دندان هایش ، 5000 پوند برای بوتاکس و 10400 پوند نیز برای عمل جراحی بینی اش هزینه کرد .
دو سال پیش او در نامه ایی به بیرمینگام گفت :من حدودا 55000 پوند برای تغییر صورتم هزینه کردم و بقیه هزینه ها برای طراحان لباس ، جواهرات ، تعطیلات و درمان آب گرم صرف شدند .
در مجموع من 100000 پوند هزینه کرده ام . من همیشه اطمینان خواهم داشت که در کیف پول من پول هنگفتی وجود داشته است و پول های زیادی برای دوستانم هزینه کرده ام .
با این حال او در مکالمه با مدیر برنامه پیشین خود ، گفت :من یک فرد 25 ساله از بیرمنگام هستم و از ظاهر خود راضی هستم و مشتاق پیشرفت های بیشتری هستم .
بطور خاصی او گفت که برای عمل های جدید بینی ، درمان ریزش مو ، پروتز کردن لب ها و گونه هایش بپردازد .در آگوست ، افرادی که به او توهین کردند و به او لقب "شیطان کچل" را دادند را مورد ضرب و شتم قرار گرفتند .
 

جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی مخصوص شباهت به جاستین بیبر

عمل زیبایی
 
Toby Sheldon که جوان 35 ساله است هزاران دلار برای اینکه همانند جاستین بیبر شود هزینه کرد .
Toby Sheldon که ترانه سرای لس آنجلسی است ، 5 سال جراحی های متعددی برای اینکه شبیه ستاره مورد نظر خود شود ، را انجام داد . او فاش کرد که 100000 دلار برای این عمل های جراحی هزینه کرد . همچنین او گفت :" زمانیکه جاستین بیبر مشهور شد من نسبت به زیبایی او حسادت ورزیدم چرا که او صورت زیبا و کم سنی داشت که من را عاشق خود کرد"
" مردم اغلب با پول هایی که به دست می آورند صرف خرید خودرو ، خانه و ... می کردند و من برای اینکه به جاستین بیبر شباهت داشته باشم هزینه کردم"
با این حال در سال 2015 ، Toby Sheldon به دلیل استفاده زیاد از مواد مخدر در هتلی واقع در San Fernando Valley در آگوست فوت شد .
 

زنی که برای تبدیل شدن به Kim Kardashian دهها عمل زیبایی انجام داد

عمل زیبایی
Jordan James Parke یکی از برترین طرفداران کیم کارداشیان است که 100000 پوند برای اینکه به ستاره محبوب خود شباهت پیدا کند ، صرف عمل های جراحی و طراحان لباس کرد. او در سال 2015 ، بیست و هشت عمل جراحی پروتز کردن لب ، تتو ابرو ، تزریق بوتاکس و لیزر موهای زاید خود انجام داد .
او حتی سعی کرد که در فورا در سال جاری زیر چاقوی پزشکان برود که خوشبختانه در خواست او رد شد .
 

عمل زیبایی Katie Price و دخترش 

عمل زیبایی کیم کارداشیان
Georgina Clarke و دخترش Kayla موریس فاش کردند که 60000 پوند برای عمل جراحی پلاستیک هزینه کرده اند که به ستاره خود Katie Price شبیه شوند .
این یک وسواس دو طرفه بین مادر و دختر است .
این مادر و دختر بیش از 56000 پوند برای ایجاد شباهت بین خود و ستاره مورد علاقه شان کردند .
جورجینا در مورد زندگی اش قبل از عمل گفت :"من اصلا به زیبایی خود اهمیت نمی دادم و حتی از لوازم آرایشی نیز استفاده نمی کردم . من موهای قهوه ایی داشتم و بسیار خجالتی بودم و اولین اولویت من ، مادر شدنم بود.

عمل های زیبایی ازعروس مرده ایرانی تا کارداشیان وحشتناک!

1.6207
این مطلب مفید بود ؟65142
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ف.ن
وبگردی