مدل دمپایی دخترانه
مدل دمپایی روفرشی های شیک دخترانه در انواع طبی, پشمی, لا انگشتی, پاپیونی و گلدار به سلیقه باکلاس ترین دختران مخصوص سال 97 در این بخش از نمناک.

مدل دمپایی دخترانه اسپرت و شیک

تمام خانم ها و دختران جوان به پوشیدن دمپایی روفرشی در خانه علاقه دارند زیرا کسانی هستند که به تیپ شان در خانه نیز اهمیت میدهند, اگر دقت کرده باشید خانم هایی که در خانه دمپایی روفرشی میپوشند باکلاس تر و خوشتیپ تر به نظر میرسند. برای دخترخانم های امروزی دمپایی روفرشی جزو مهمترین چیزهایی است که برای استایل شان در منزل نیاز دارند به همین دلیل همیشه دنبال شیکترین مدل دمپایی ها هستند.

مدل دمپایی دخترانه

مدل دمپایی دخترانه شیک 

دمپایی روفرشی دخترانه انواع مختلفی دارد مانند دمپایی جلو بسته پشمی که عروسکی هستند و یا دمپایی های لا انگشتی که مدل های بسیار شیکی دارند, دمپایی های طبی و لژدار که پاپیونی هستند نیز از مدل دمپایی های پرطرفدارند.

اگر شما هم جزو دختران علاقمند به دمپایی روفرشی هستید در ادامه انواع مدل دمپایی های دخترانه را مشاهده کنید, این مدل دمپایی ها به قدری زیبا هستند که قطعا مورد پسندتان واقع میشوند.

دمپایی مرواریدی

دمپایی مرواریدی دخترانه

وقتی دمپایی روفرشی میپوشید حتما به ناخن های پایتان لاک بزنید تا پاهایتان زیباتر شود و دمپایی شیکتر جلوه کند سعی کنید رنگ لاک و دمپایی با هم ست باشند تا جذاب تر شود.

دمپایی ابری

مدل دمپایی ابری گل گلی

دمپایی روفرشی

شیکترین مدل های دمپایی روفرشی 

دمپایی پشمی

مدل دمپایی پشمی دخترانه

دمپایی لژدار

دمپایی لژدار روفرشی شیک

دمپایی زنانه

دمپایی زنانه روفرشی جدید

دمپایی لا انگشتی

دمپایی لا انگشتی دخترانه خوشگل

دمپایی شیک

دمپایی پاپیون دار تابستانه شیک

دمپایی نگین دار

دمپایی نگین دار روفرشی

دمپایی دخترانه

دمپایی دخترانه 2018 شیک و جدید

مدل دمپایی روفرشی دخترانه به سلیقه باکلاس ها + تصاویر

4.1122
این مطلب مفید بود ؟9923
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی