جانی دپ

خرج ماهانه جانی دپ 8 میلیارد تومان است!

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1395کد مطلب : 43730زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما میدانیم که بازیگران هالیوود زندگی تجملاتی دارند اما هیچ کدامشان به پای جانی دپ نمیرسند, او ماهانه 8 میلیارد تومان خرج میکند.

زندگی پرهزینه جانی دپ

جانی دپ به دلیل جذابیت ظاهری و توانایی فوق العاده اش، در مرکز توجه افکار عمومی قرار دارد اما جالب است بدانید او ماهانه چقدر خرج زندگی اش میکند .

جانی دپ بازیگر سرشناس سینمای هالیوود زندگی بسیار پرهزینه ای دارد و ماهانه بیش از دو میلیون دلار خرج آن می کند.

مدیران مالی پیشین جانی دپ سه شنبه 12 بهمن شکایتی علیه این بازیگر به دادگاه ارائه کرد.

بازیگر سرشناس

زندگی اشرافی جانی دپ


جوئل و رابرت مندل مدیران شرکتی هستند که پیش از این مدیریت تجاری جانی دپ را برعهده داشته است. جانی دپ چندی پیش از شرکت کارگزار مالی خود به دادگاه شکایت کرده بود. این بازیگر در شکایت خود مدعی شد که این شرکت در اظهار و پرداخت مالیات کوتاهی کرده و نزدیک به 10 میلیون دلار از پول های او را به بدون اجازه وام داده است.

آن ها در پاسخ به شکایت جانی دپ با گشودن پرونده ای تازه در دادگاه اعلام کردند که شرکتشان در حد توان مسئولیت خود را انجام داده است. این دو مدعی هستند که بارها درباره ولخرجی های بی رویه به بازیگر « دزدان دریایی کاراییب » هشدار داده اند.

در این پرونده آمده است:«شیوه زندگی جانی دپ به قدری اشرافی بود که برای ادامه دادنش باید ماهانه بیش از دو میلیون دلار هزینه کند، که خارج از توان او بود. مسئول گرفتاری های مالی امروز جانی دپ تنها خود اوست.»

این شرکت مدیریت مالی چندین مورد از ولخرجی های جانی دپ را به عنوان نمونه ذکر کرده است. از جمله ولخرجی های این بازیگر می توان به صرف 75 میلیون دلار برای خرید 14 خانه، خرید یک قایق تفریحی 18 میلیون دلاری و صرف سه میلیون دلار برای پراکندن خاکستر هانتر تامسون بر فراز آسپن در کلورادو اشاره کرد.

خرج ماهانه جانی دپ 8 میلیارد تومان است!

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
برگرفته از سیمرغ -/ح
برچسب : جانی دپ
وبگردی