قطع خودکار وای فای گوشی
نگرانی بسیاری از دارندگان تلفن های هوشمند کاهش شارژ آن ها پس از چند ساعت استفاده است. اما حتی زمانی که این تلفن ها مورد استفاده نیز قرار نمی گیرند،مثلا روشن ماندن وای فای به مصرف باتری ادامه می دهد.

قطع خودکار وای فای در اندروید

شاید تاکنون برای هر یک از ما پیش آمده باشد که در حال استفاده از وای فای هستیم و در هنگام خوابیدن بنابر دلایل مختلفی، فراموش می کنیم تا وای فای را خاموش کنیم و در این صورت تا زمانیکه ما از خواب بیدار شویم، وای فای گوشی ما روشن خواهد ماند نتیجه آن هم می تواند کاهش عمر باتری به مرور زمان و کاهش حجم وای فای شود. از این رو اغلب سعی می کنیم که در هنگام خوابیدن، وای فای گوشی را خاموش کنیم اما باز هم ممکن است بنابر دلایلی فراموش کنیم و به مرور به اسمارت فون خود آسیب برسانیم.

اینترنت موبایل

 نحوه خاموش کردن خودکار وای فای دراندروید

به همین دلیل در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک می خواهیم شما را با روشی بسیار آسان در دیوایس اندرویدی برای برطرف کردن این مشکل آشنا سازیم تا دیگر پس از خاموش شدن صفحه نمایش اسمارت فون، بصورت همزمان گزینه وای فای گوشی شما نیز خاموش و غیرفعال شود. همراه ما باشید.

نحوه خاموش شدن حودکار وای فای پس از خاموش شدن صفحه نمایش در اندروید ؛

1- در وهله اول باید از منو کاربری وارد بخش " Settings " و یا تنظیمات شوید. پس از وارد شدن به تنظیمات اسمارت فون اندرویدی خود، گزینه " وای فای " را همانند تصویر ذیل برگزینید.
 
خاموش کردن خودکار وای فای در گوشی

حاموش نمودن خودکار وای فای در گوشی اندروید

2- اینک شما لیست وای فای های اطراف خود را مشاهده خواهید نمود. در این مرحله باید گزینه " More " را از سمت راست صفحه نمایشگر اسمارت فون خود بفشارید.
 
خاموش کردن خودکار وای فای در گوشی

خاموش شدن خودکار وای فای در اندروید

3- پس از فشردن گزینه " More "، پنجره کوچکی همانند تصویر ذیل برای شما باز خواهد شد که باید از این پنجره کوچک، گزینه " Smart network switch " را انتخاب کنید.
 
خاموش کردن خودکار وای فای در گوشی

نحوه خاموش کردن خودکار وای فای در اندروید

4- در پنجره به نمایش در آمده باید گزینه " On " را بفشارید تا این قابلیت و ویژگی برای شما فعال شود.
 
خاموش کردن خودکار وای فای در گوشی

چگونه وای فای را بصورت خودکار در گوشی قطع کنیم؟

قطع خودکار وای فای گوشی با خاموش شدن صفحه

3.271
این مطلب مفید بود ؟4625
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : وای فای
وبگردی