جشن موسیقی ما

تندیس طلایی جشن موسیقی ما در دستان علی زند وکیلی

تاریخ انتشار : 16 دی 1397کد مطلب : 40040زمان مطالعه : 2 دقیقه
پنجمین جشن موسیقی ما شب گذشته برگزار شد و تندیس طلایی قطعه برگزیده موسیقی تلفیقی و تجربی از نگاه مردم به قطعه باورم کن اثر علی زند وکیلی رسید.

برگزیدگان پنجمین جشن موسیقی ما معرفی شدند

شب گذشته مراسم پنجمین جشن موسیقی ما با حضور چهره های سرشناس دنیای موسیقی کشورمان برگزار شد و جوایز متعدد این جشن موسیقی به برگزیدگانش اهدا شد. علی زندوکیلی یکی از خواننده های جوان موسیقی کشور ما است که شب گذشته دست پر از جشن موسیقی ما به خانه بازگشت.

تندیس پنجمین جشنواره موسیقی ما در دستان علی زند وکیلی

شب گذشته در پنجمین جشن موسیقی ما تندیس طلایی قطعه برگزیده موسیقی تلفیقی و تجربی از نگاه مردم به قطعه باورم کن علی زندوکیلی رسید.

علی زندوکیلی

علی زندوکیلی در پنجمین جشن موسیقی ما

علی زند وکیلی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : هزااارااان سپاس از مهر و لطف شما

حامیان عزیزم آهنگ باورم کن به آهنگسازی علیرضا جان افکاری جاودان ساز معاصرمان ، ترانه:محمد سعید میرزایی ، تنظیم :سعید زمانی برنده تندیس طلایی پنجمین جشن موسیقی ما

ممنون از یاران همیشگی گروه ناب و هنرمندم و محمود جان شبیری و سپهر صاحبی و خسته نباشید به اهالی موسیقی ما....

پنجمین جشن موسیقی ما

پنجمین جشن موسیقی ما برگزار شد

جشن موسیقی ما برای پنجمین سال متوالی است که برگزار میشود و در این جشن اهالی سرشناس دنیای موسیقی حضور دارند و جوایز متعدد این جشنواره در بخش های مختلف به برگزیدگان آن اهدا میشود.

علی زندوکیلی

علی زندوکیلی برنده تندیس پنجمین جشن موسیقی ما

علی زندوکیلی از خواننده های موسیقی تلفیقی و سنتی کشورمان است که فعالیت هنری از سه سالگی آغاز کرد و آهنگ های ماندگاری را روانه دنیای موسیقی کرد.

در پنجمین جشن موسیقی ما رضا یزدانی تندیس مردمی بهترین آلبوم موسیقی پاپ راک را به خانه برد و قطعه چهارراه استانبول علیرضا قربانی توانست نظر مثبت مخاطبان را بخود جلب کند و تندیس قطعه برگزیده موسیقی معاصر و سنتی ایرانی را برایش به ارمغان آورد.

ماکان بند

تندیس ماکان بندی ها در پنجمین جشن موسیقی ما

هوروش بند و ماکان بند هم دست خالی از این مراسم بازنگشتند و تندیس طلایی بهترین قطعه برگزیده ی موسیقی پاپ را به صورت مشترک به خانه بردند.

تندیس طلایی جشن موسیقی ما به باورک کن جشن موسیقی ما رسید

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه شخصی علی زند وکیلی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی