حسن معجونی

عکس دیده نشده از حسن معجونی و همسرش

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396کد مطلب : 51033زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسن معجونی یکی از داوران این روزهای مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه را در کنار همسرش در نمناک ببینید.

حسن معجونی در کنار همسرش

حسن معجونی کارگردان تئاتر کشورمان داور این شبهای مسابقه خنداننده شوی برنامه خندوانه را همه ما از سریال مسافران ساخته رامبد جوان میشناسیم . حسن معجونی با ایفای نقش در سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان فعالیتش در تلویزیونرا آغاز کرد و در بین مردم شناخته تر شد.

عکس حسن معجونی در کنار همسرش

حسن معجونی

حسن معجونی و همسرش

حسن معجونی در سریال شمعدونی دومین تجربه بازی در سریالهای تلویزیونی را در سال 93 رقم زد.

حسن معجونی از اواسط دهه 71 بود که با بازی در نمایش هایی همچون عروسی خون (دکتر علی رفیعی)، شب های آوینیون(کورش نریمانی) و… به عنوان بازیگری مستعد مطرح شد. حسن معجونی از موسسین و مدیر گروه تئاتر لیو است که می کوشد تنها نام گروه را یدک نکشد و تعاریف درست و استانداردی را که یک گروه نمایشی می تواند داشته باشد به عرصه ظهور برساند.

حسن معجونی

حسن معجونی داور مسابقه خنداننده شوی خندوانه

حسن معجونی از جمله کسانی است که از تهران مهاجرت کرده و شمال را برای زندگی انتخاب کرده است . این هنرمند درباره مهاجرت از تهران و زندگی در شمال میگوید:فکر میکنم کسانی که مهاجرت می کنند، از شرایط راضی نیستند. شرایطم این جا بد نبود. الان هم بد نیست. حتی در رشت ممکن است محدودتر هم شده باشد. اما ماجرا را خیلی توی طول نمی بینم... توی عرض می بینم.. خواستم به کیفیت زندگی ام بپردازم. خواستم وقت زیادتری داشته باشم... الان هفت هشت سال است که فکر می کنم مثل موتور کار می کنم. زمانی که در تهرانی، در دسترس هستی و نمی توانی بگویی من این جا نیستم، چرا که بعید نیست چند لحظه بعد با همان فرد رو به رو شوی... از این اتفاق ها زیاد پیش می آید. در شما تو صبح زود از خواب بیدار میشوی و تا ظهرذ همه کارهایت را انجام داده ای اما در تهران شرایط اینگونه نیست...

حسن معجونی

عکس حسن معجونی بازیگر سینما و تلویزیون

حسن معجونی

عکس حسن معجونی بازیگر سینما و تلویزیون

عکس دیده نشده از حسن معجونی و همسرش

3.743
این مطلب مفید بود ؟3211
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : حسن معجونی
وبگردی