طرح ترافیک

اجرای طرح ترافیک از 16 فروردین

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1399کد مطلب : 1323زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک سال 1399 از 16 فروردین ماه آغاز می شود.

زمان اجرای طرح ترافیک در سال 99

ایسنا: یوسف حجت، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، درباره نحوه اجرای طرح ترافیک در ایام نوروز، گفت:به تبعیت از سال های گذشته، طرح ترافیک در ایام نوروز اجرا نشد. 

او در ادامه افزود:طرح ترافیک سال 1399 نیز از 16 فروردین ماه آغاز می شود. بنابر اعلام شورای ترافیک تهران، ساعت محدوده های ترافیکی نیز به روند گذشته یعنی از 8 صبح الی17 عصر تا اطلاع ثانوی خواهد بود. 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر اینکه رزرو روزهای تردد در سامانه «تهران من» برای همه شهروندان اعم از ساکنان محدوده طرح یا ساکنان غیر از محدوده طرح الزامی است، بیان کرد:شهروندان قبل از ورود به حلقه اول و دوم ترافیکی باید طرح ترافیک را رزرو کنند و حساب شهروندی شان اعتبار کافی داشته باشد. 

کاهش ساعت محدوده ترافیکی از تاریخ 10 اسفند 1398 با تصمیم گیری شورای ترافیک تهران تا اطلاع ثانوی انجام شده است. 

پیش از این مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران از تمدید اعتبار طرح ترافیک سهمیه بگیران دارای تخفیف تا اول اردیبهشت 99 خبر داده و گفته بود:زمان طرح ترافیک سهمیه بگیران خاص یعنی ایثارگران، جانبازان، معلولین، بیماران خاص، رانندگان آژانس ها، اتومبیل کرایه، خبرنگاران یا به عبارتی دیگر افرادی که طبق مصوبه شورای شهر تهران سهمیه طرح ترافیک با ضرایب کاهشی در سال 1398 دریافت کرده اند تا اول اردیبهشت 1399 تمدید شده است.

انتهای پیام/م

اجرای طرح ترافیک از 16 فروردین

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی