رضا عطاران و مجید صالحی
مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی به مناسبت سالروز تولد رضا عطاران به روز کرد.

تاثیری که رضا عطاران در زندگی مجید صالحی داشت

رضا عطاران بازیگر و کارگردان مشهور سینما و تلویزیون 20 اردیبهشت ماه سال 47 متولد شد و روز گذشته همزمان با سالروز تولد این هنرمند کشورمان بود که مجید صالحی با انتشار پستی این روز را تبریک گفت و به تقدیر از او پرداخت.

مجید صالحی با انتشار این پست برای سالروز تولد رضا عطاران درباره تاثیری که در زندگی اش داشت صحبت کرد.

تبریک اینستاگرامی مجید صالحی برای تولد رضا عطاران

مجید صالحی بازیگر کشورمان و کارگردان سریال سالهای دور از خانه با انتشار عکسی از رضا عطاران تولد او را تبریک گفت.

رضا عطاران

تبریک تولد رضا عطاران توسط مجید صالحی

مجید صالحی با انتشار این عکس از رضا عطاران نوشت : گاه حضور افرادی خاص در عرصه زندگی بهترین هدیه و مغتنم ترین فرصت هاست. .

در طول 2٢ سال آشناییمان،وجود ارزشمند رضا عطاران عزیز به عنوان دوست و همکاری ارجمند شاید بهتر باشد بگویم به عنوان برادر و استادی گرانمایه برای من نقشی تعیین کننده در ادامه فعالیت هنریم را داشته است . رضای عزیز علاوه بر راهنمایی و همراهی و هم دلی در امور تخصصی، به دلیل برخورداری از روحی بزرگ و شفاف به دور از هرگونه بخل و تنگ نظری رایج، صمیمانه و صادقانه در کنار سایر دست اندرکاران تلاش داشته کار و هنر خود را به بهترین نحو ایفا نماید. شاید همین بهترین دلیل برای ارتباط صمیمانه و پر از محبت مردم عزیز با این هنرمند نازنین است .

رضای عزیز تولدت مبارک و ممنون و قدردان محبتهای شما و همسر مهربانت برای تمامی این سالها هستم.

تبریک سوسن پرور برای تولد رضا عطاران

سوسن پرور بازیگر سریال بزنگاه رضا عطاران هم شب گذشته با انتشار پستی تولد او را تبریک گفت.

رضا عطاران

تبریک سوسن پرور برای تولد رضا عطاران بازیگر و کارگردان

سوسن پرور با انتشار این عکس از رضا عطاران نوشت : امروز تولد رضا عطاران است و تقریبا همه پیج های هنری به بهانه تولدش کیلیپی از کارهای پر فروشش گذاشتند و اشاره کردند که پول سازترین بازیگر گیشه سینماست چون بلد است چگونه مردم را بخنداند .

اما عیار آقای عطاران برای من فروش فیلم هایش نیست . عیار عطاران میزان انسانیتشه . یه جوون که بدون هیچ حمایتی و با زحمت خودش به اینجا رسیده ولی هنوز با مردمه هنوز تو ظواهر زندگی خودش رو گم نکرده . رضا عطاران تو این دنیای رنگارنگ نقاب نداره و خودشه ، خود واقعیشه . درود به شرفت و تولدت هزاران بار مبارک . بهترین روزها در انتظارت باشه .

رضا عطاران

رضا عطاران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون

رضا عطاران یکی از چهره های محبوب دنیای بازیگری و کارگردانی است که اغلب سریال های طنز او با وجود بارها و بارها پخش جزو پربیننده ترین های تلویزیون بوده اند.

رضا عطاران

رضا عطاران چهره محبوب دنیای سینما و تلویزیون

رضا عطاران بازیگری را از سال 69 در تلویزیون و از سال 76 در سینما آغاز کرد و سریال هایی چون موج و صخره ، زن بابا ، بزنگاه ، متهم گریخت ، خانه به دوش ، کوچه اقاقیا ، قطار ابدی ، ستاره ها و .... از جمله آثار او محسوب میشوند.

تبریک مجید صالحی برای تولد رضا عطاران و تمجید از شخصیبت او

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : صفحه مجید صالحی / صفحه سوسن پرور / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی