سحر جعفری جوزانی

“سحر جعفری جوزانی” در کنار مادر آمریکایی اش

تاریخ انتشار : 29 دی 1394کد مطلب : 25722زمان مطالعه : 1 دقیقه
شاید خیلی از افراد ندانند که “سحر جعفری جوزانی” بازیگر و دختر مسعود جعفری چوزانی دورگه بوده و مادرش آمریکایی است.وی در یکی از سفرهای خود که به دیدن مادرش رفته بود تصاویری را به اشتراک گذاشت.

سلفی سحر جعفری جوزانی و مادرش

سحر جعفری جوزانی هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان متولد امریکا بوده و مادرش یا به عبارتی نصفی از وجودش امریکایی است.

این بازیگر عکسی از خود در کنار مادرش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت :«سفر و دیدار عزیزان خیلی خوبِ. وقتی از سفر برمی گردی چمدانِ قلبت پر از خاطره های جدید، صدای خنده، تجربه های تازه و، به هر حال هر سفری به ما چیزهای تازه ای می آموزد. مهم نیست به کجا سفر کرده باشیم ،دور یا نزدیک،مهم این است که کمی خاطره ساخته باشیم.»

سحر جفری جوزانی و مادرش

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی سال 1357 در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا آمریکا متولد شد.وی فرزند مسعود جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان است. مسعود جعفری جوزانی ملایری است . سحر جعفری جوزانی فارغ التحصیل رشته روان شناسی کودک از دانشگاه آزاد اسلامی بوده و فعالیت سینمایی خود را با نقش کوتاهی در فیلم شیر سنگی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در سال 1365 آغاز کرد.

این بازیگر در چندین سریال به کارگردانی مهران مدیری نقش آفرینی کرده است، که از آن میان می توان «نقطه چین»، «قهوه تلخ» و «باغ مظفر» را نام برد.

از میان آثار سینمایی او می توان به «ایران برگر»، «دعوت» و «چشم هایش» اشاره کرد. جوزانی برای بازی در فیلم «بلوغ» نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده است. 

سحر جعفری جوزانی ، عکس جدید از سحر جعفری جوزانی و مادرش

3.852
این مطلب مفید بود ؟4012
منبع : نمناک-/ف
وبگردی