سحر زکریا

هدیه عجیب سحر زکریا به موزه دورهمی + فیلم

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395کد مطلب : 36810زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب گذشته سحر زکریا مهمان برنامه دورهمی مدیری بود و از دلیل ازدواج نکردنش گفت و کیسه بوکسش را به موزه این برنامه هدیه داد.

علت ازدواج نکردن سحر زکریا

دورهمی شب گذشته میزبان سحر زکریا بازیگر کشورمان بود، این بازیگر از دلیل ازدواج نکردنش در این برنامه صحبت کرد.

سحر زکریا در پاسخ به سوال ابتدایی مدیری درباره ورزش مورد علاقه اش گفت:کیک بوکسینگ ورزش مورد علاقه ام است؛ چرا که همه خشم آدم را خالی می کند.
 
 
سحر زکریا و مهران مدیری

سحر زکریا و مهران مدیری در دورهمی

 

مدیری به طنز گفت:مگر خیلی خشمگین هستید؟ زکریا جواب داد:خیلی وقت ها ما آدم ها خشمگین می شویم و می توانیم این خشم را سر کیسه بوکس خالی کنیم.


زکریا درباره سن و سال خود و دلایل ازدواج نکردنش گفت:چه سوالی! 42 ساله ام و ازدواج نکردم. اگر یک شریک خوب در زندگی پیدا شود، حتما ازدواج می کنم. شریکی که در کنار او احساس آرامش کنم که متاسفانه هنوز پیدا نشده است (خنده). 

مدیری گفت:مگر چه توقعاتی برای ازدواج دارید؟ زکریا در پاسخ گفت:صداقت مهمترین توقع من برای ازدواج است. 

زکریا درباره موضوع برنامه «دورهمی» گفت:هر آدمی حسادت در وجودش است حسادتی خوبه که به رقابت سالم برسد. 

بازیگر «پاورچین» درباره اینکه آدم ها باید به جدایی عادت کنند، اظهار داشت:به نظرم در زندگی به هیچ چیزی نباید وابسته شد و هر لحظه منتظر جدایی باشیم و از قبل خود را آماده کنیم. چرا که چیزی ماندگار نیست و باید این را بپذیریم. 

زکریا در پاسخ به سوال مدیری مبنی بر مخالفت با جراحی زیبایی گفت:خود من بینی ام را عمل کردم. در حد متعادل جراحی زیبایی قشنگ است. زمانی که من وارد عرصه بازیگری شدم، به خاطر عمل بینی خیلی از نقش های تاریخی را از دست دادم اما در شرایط حال عمل بینی بین جراحی های زیبایی گم شده است.
 
 
سحر زکریا و مهران مدیری
 

سحر زکریا در برنامه دورهمی

 
وی ادامه داد:شرایط حال حاضر در عرصه بازیگری نه تنها برای من بلکه برای دوستان قدیمی که می شناسم خوشایند نیست؛ چرا که ما سال ها در تلویزیون کار کردیم. در حق ما اجحاف می شود و از طرفی این مسئله به شرایط اقتصادی بر می گردد. به این ترتیب که تهیه کننده با من با سابقه بیست ساله قرارداد نمی بندد؛ با کسی کار می کند که اولین کارش است و با بودجه کم کار بسته می شود اما این به چه قیمتی! 

در ادامه مدیری عنوان کرد:به تازگی خبر شنیدم که زمان ساخت فیلم سینمایی را 16 روز اعلام کردند. چون پول ندارند؛ خب فیلم نسازید! فیلم سینمایی طبق استاندارد باید بین45 تا 60 روز ساخته شود. 

زکریا درباره نقش آفرینی خود در آثار طنز گفت:واقعیت این است که من بازیگر طنز نیستم. حتی در سریال «پاورچین» هم از ابتدا گفتم که نمی توانم طنز بازی کنم. شاید باورتان نشود اما من نه می توانم جوک تعریف کنم و نه به لطیفه کسی بخندم! 

زکریا در پایان درباره احساس خوشبختی خود بیان کرد:بعضی وقتها که همه چیز بر وفق مراد باشد، احساس خوشبختی می کنم. 

گفتنی است؛ سحر زکریا کیسه بوکس خود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

سحر زکریا ، دلیل ازدواج نکردن سحر زکریا

4.330
این مطلب مفید بود ؟264
وبگردی